Jaki tłumacz?

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
larysa
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2021, 13:57

Jaki tłumacz?

Post autor: larysa »

Jaki tłumacz przysięgły Warszawa Żoliborz jest waszym zdaniem bezkonkurencyjny? Mnie zdarzyło się korzystać już z usług kilku różnych specjalistów i mam swojego faworyta. Ciekawi mnie, jakie wy macie doświadczenia w tym zakresie. Dajcie znać, jak wyglądały wasze współprace z tłumaczami.
Jędker

Re: Jaki tłumacz?

Post autor: Jędker »

Wiele jeszcze zależy od tego jakiego tłumaczenia potrzebujemy oraz z jakiego języka. Na pewno zachęcam każdego do spojrzenia na stronę https://dogadamycie.pl/uslugi/tlumaczen ... angielski/ gdyż właśnie tłumaczenia przysięgłe z angielskiego są najczęściej wybierane.
Bożena

Re: Jaki tłumacz?

Post autor: Bożena »

Jeśli chodzi o tłumaczenia z języka niemieckiego to polecam https://www.tlumaczniemcy.pl/ to doświadczona i profesjonalna tłumaczka języka niemieckiego. Która od dawna zajmuje sie i kompleksowym wypełnianiem dokumentów w sprawach urzędowych, pomocą w znalezieniu pracy w Niemczech czy prowadzeniem rozmów telefonicznych, pisaniem listów.
Bażant

Re: Jaki tłumacz?

Post autor: Bażant »

Z całą pewnością jeśli chodzi o same tłumaczenia to moim zdaniem warto jest je zlecać po prostu profesjonalistom. Ja także jakiś czas temu natrafiłem na doskonały wpis https://solutiondevs.pl/zamawiasz-tluma ... -pamietaj/ gdzie fajnie wytłumaczono na co zwracać uwagę przy tłumaczeniach technicznych.
noman

Re: Jaki tłumacz?

Post autor: noman »

My korzystaliśmy z takich tłumaczeń przysięgłych już kilka razy i potrzebne nam one były na kilka różnych języków. Nasze oczekiwania w tym zakresie spełniło biuro tłumaczeń Interlang https://interlang.pl/jezyki.php z Gdyni. Oni doskonale sobie ze wszystkim poradzili, wykonali tłumaczenia rzetelnie, całkiem szybko, oczywiście w terminie. Ceny mają konkurencyjne, opłaca się zlecić u nich wykonanie takiego, czy każdego innego tłumaczenia. Szczerze ich polecam, nie zawiedli nas.
ODPOWIEDZ