fotowoltaika projekt trójmiasto

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
marzeńka

fotowoltaika projekt trójmiasto

Post autor: marzeńka »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://elektrokalka.pl/
michał

Re: fotowoltaika projekt trójmiasto

Post autor: michał »

Według mnie farmy fotowoltaiczne małopolska są naprawdę świetną alternatywą. Wystarczy posiadać działkę, którą można wydzierżawić pod farmę fotowoltaiczną i naprawdę sporo na tym zyskać. Pozbędziemy się wtedy płacenia podatku, a dodatkowo będziemy otrzymywać stały dochód
złośnica

Re: fotowoltaika projekt trójmiasto

Post autor: złośnica »

A ja przeanalizowałam już różne oferty, opcje i planuje postawić na firmę respect energia. Oni oferują dostawę zielonej energię i zauważyłam, że cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Mają wiele zadowolonych klientów i to naprawdę popularnych, typu wrocławski stadion. Także uważam, że warto się do nich zgłosić.
piśka

Re: fotowoltaika projekt trójmiasto

Post autor: piśka »

ja wychodzę z założenia, ze panele fotowoltaiczne powinny się znaleźć na każdej działce. To działanie na rzecz środowiska ale też możliwość dużych oszczędności dla gospodarstwa domowego ( oraz podniesienie wartości nieruchomości). Jeśli planujecie taką inwestycję to warto zgłosić się do firmy Hymon https://hymon.pl/oferta/panele-fotowoltaiczne/. Mają duże doświadczenie w branży, zajmują się projektowaniem instalacji, montażem oraz późniejszym serwisowaniem.
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: fotowoltaika projekt trójmiasto

Post autor: Tola »

A skoro już mowa tutaj o odnawialnych źródłach energii, to czy kojarzycie może taką firmę jak Efektywniej z Wrocławia? Ja ostatnio widziałam w ofercie na jej stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/, że firma ta zajmuje się między innymi przeprowadzaniem audytów wykorzystania takich odnawialnych źródeł. Co o tym sądzicie?
Rafił

Re: fotowoltaika projekt trójmiasto

Post autor: Rafił »

Czy ktoś z was, zaciągał kredyt na montaż paneli fotowoltaicznych? Osobiście, zastanawiam się nad ofertą tej firmy - https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Mają dobre warunki i kredyt, nie wyklucza mnie z dofinansowania państwowego. Co myślicie o takim rozwiązaniu?
ODPOWIEDZ