Architekt ze Słupska

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
żywia89
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2020, 3:15

Architekt ze Słupska

Post autor: żywia89 »

Cześć! Szczęśliwie odziedziczyłam po dziadkach parterowy domek, do którego bardzo chciałabym przenieść się z rodziną. Wypadałoby go jednak trochę zrewitalizować. Pomyślałam o skorzystaniu z usług biura projektowego Mr Aeroplan, ale najpierw chciałabym poznać wasze opinie na ich temat. Podzielicie się doświadczeniami?
Awatar użytkownika
Żarek90
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2020, 11:56

Re: Architekt ze Słupska

Post autor: Żarek90 »

Dużo osób na pewno zgodzi się, że Mr Aeroplan to najlepsza pracownia projektowa w Słupsku. Dzięki ich działaniom, zaangażowaniu i wiedzy każdy dom czy mieszkanie zyskuje klimat dokładnie taki, o jakim marzy klient. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług.
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: Architekt ze Słupska

Post autor: Tola »

A skoro już mowa o projektach domów, to czy ktoś z Was kupował może gotowy projekt swojego domu? Ja początkowo myślałam o projekcie na zamówienie, ale w ko wpadł mi projekt na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/hiacynt, oferowany przez Pracownię Architektoniczną MG Projekt. Wydaje mi się, że spełnia on wszystkie moje wymagania. A Wam jak się podoba? Co o nim sądzicie?
magdażak

Re: Architekt ze Słupska

Post autor: magdażak »

Projektowanie domów to nie lada wyzwanie, warto więc przed podjęciem współpracy z architektem zapoznać się z jego wcześniejszymi projektami i opiniami innych. Ja dzięki temu trafiłam na profesjonalne biuro architektoniczne Warszawa za pierwszym razem. Współpraca przebiegała świetnie, a projekt końcowy był na najwyższym poziomie.
ODPOWIEDZ