Adwokat dla firmy

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
leon1992
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:55

Adwokat dla firmy

Post autor: leon1992 »

Witajcie! Czy ktoś z was, prowadzących firmy korzysta z usług adwokata? Niedawno trafiłem na ofertę mecenasa Adriana Króla i zastanawiam się nad nawiązaniem współpracy z jego kancelarią. Przydałby mi się ktoś, kto zadba o poprawność wszelkich dokumentów, o podatki itp.
Awatar użytkownika
ernesta1998
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2020, 0:38

Re: Adwokat dla firmy

Post autor: ernesta1998 »

Szczerze polecam adwokata Adriana Króla, bo obsługa przedsiębiorców to nie jedyna jego specjalność. Ma także wiedzę w zakresie wielu innych dziedzin prawa, nie wspominając o doświadczeniu czy zaangażowaniu w sprawy swoich klientów. To człowiek godny zaufania.
Awatar użytkownika
komiczka
Posty: 78
Rejestracja: 12 gru 2019, 23:42

Re: Adwokat dla firmy

Post autor: komiczka »

nam pomagala kancelaria Weglowski ze Szczecina z prawem podatkowym i bez problemu udalo sie sprawe wygrac :) naprawde kompleksowa pomoc swiadcza, dzieki temu ze skupiaja wielu specjalistow :)
Awatar użytkownika
Orestes
Posty: 57
Rejestracja: 18 wrz 2020, 21:03

Re: Adwokat dla firmy

Post autor: Orestes »

Moja firma współpracuje od jakiegoś czasu z adwokat z Chorzowa Magdaleną Musiał http://www.magdalenamusial.pl/ i jesteśmy jak najbardziej zadowoleni z tej współpracy, także zdecydowanie mogę wam ten namiar doradzić. To świetna, skuteczna i profesjonalna adwokat, można na niej polegać.
Aśka22

Re: Adwokat dla firmy

Post autor: Aśka22 »

Każdej firmie przyda się wsparcie doradcy podatkowego lub prawnika od spraw gospodarczych bo problemów w prowadzeniu firmy jest w tym kraju mnóstwo. Jak będziesz chciał skorzystać z obsługi lokalnej kancelarii prawniczej to zapłacisz spory abonament a jest prostsze rozwiązanie w postaci usług ekancelaria.tv Dzięki nim masz dostęp do porad poprzez ich system i zapłacisz o wiele mniej a poradę otrzymasz w 24h.
Aminś

Re: Adwokat dla firmy

Post autor: Aminś »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta kancelarii prawnej ŚWIETLICKI z Suwałk https://www.adwokatswietlicki.pl/kontakt. Kancelaria oferuję kompleksowe usługi z zakresu z zakresu prawa: cywilnego, karnego, rodzinnego i spadkowego. Ja korzystałem z usług tej kancelarii w sprawie spadkowej.
ODPOWIEDZ