Najlepsza siłownia

Gdzie iść na siłownię, jaki strój sportowy wybrać? Wątek dla fanów jogi, piłki nożnej, wędkarzy i wszystkich wielbicieli aktywności fizycznej.
Awatar użytkownika
Machut
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2021, 22:01

Najlepsza siłownia

Post autor: Machut »

Witam. Jaka siłownia Poznań jest według was najlepsza? Miałem okazję odwiedzić już dość pokaźną liczbę miejsc i wyrobiłem sobie opinie, ale ciekawią mnie wasze. Pewne jest, że nikt nie może narzekać na brak miejsc tego typu. Zgadzacie się?
Awatar użytkownika
kappa
Posty: 61
Rejestracja: 19 sie 2019, 14:29

Re: Najlepsza siłownia

Post autor: kappa »

Nawet nie wiem jaka jest najlepsza siłownia, bo ja ćwiczę w domu :) Zdecydowanie tak wolę, bo jest dużo bardziej komfortowo, a a tle mogę nawet jakiś serial oglądać. Przeglądam sobie właśnie bieżnie do domu , bo akurat tego sprzętu mi jeszcze brakuje. Choć sporo ich mam, to nic do biegania
Miruś91

Re: Najlepsza siłownia

Post autor: Miruś91 »

Machut pisze: ↑03 sie 2021, 5:18 Witam. Jaka siłownia Poznań jest według was najlepsza? Miałem okazję odwiedzić już dość pokaźną liczbę miejsc i wyrobiłem sobie opinie, ale ciekawią mnie wasze. Pewne jest, że nikt nie może narzekać na brak miejsc tego typu. Zgadzacie się?
Nie znam żadnej siłowni z tego miasta. Niestety nic nie doradze.
________
siłownia rzeszów
anita456

Re: Najlepsza siłownia

Post autor: anita456 »

Sport jest bardzo ważny i powinno się z niego korzystać, jeśli tylko mamy okazję. Ja na pewno mogę podpowiedzieć, że jest możliwość stworzenia domowej siłowni, jeśli chcecie mieć stały dostęp do sprzętu do ćwiczeń. Znajdziecie go np. na stronie https://www.k-sport.com.pl/ .
Zdzisław

Re: Najlepsza siłownia

Post autor: Zdzisław »

W moim przypadku regularnie korzystam z siłowni plenerowych FitPark - https://www.fitpark.pl , ponieważ oferuja najlepszą jakość w naprawdę atrakcyjnej cenie. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą lub macie jakie kolwiek pytania, to wszystkie informacje znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ