Jaki model roweru?

Gdzie iść na siłownię, jaki strój sportowy wybrać? Wątek dla fanów jogi, piłki nożnej, wędkarzy i wszystkich wielbicieli aktywności fizycznej.
Awatar użytkownika
Delinda1987
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2021, 23:56

Jaki model roweru?

Post autor: Delinda1987 »

Jak udało wam się dopasować do swoich preferencji odpowiedni model roweru? Ja doszłam do wniosku, że powinnam odwiedzić sprawdzony sklep z rowerami Warszawa i poprosić o pomoc obsługę. W innym razie mogłabym podjąć złą decyzję, a potem długo jej żałować. Zawsze warto spytać o opinię eksperta, prawda?
Matias

Re: Jaki model roweru?

Post autor: Matias »

Delinda1987, zgadza się. Zdecydowanie warto odwiedzić sklep stacjonarny z rowerami, najlepiej nie sieciówkę, a taki mniejszy. Różnica w rowerach, nawet tego samego producenta będzie znaczna. Przekonałem się o tym osobiście chcąc kupić rower w hipermarkecie. Dobrze że się nie zdecydowałem tam kupić, tylko kupiłem w sklepie Korczyk Sport w Jaworznie (lokalny sklep rowerowy). Te same rowery Kellys były w podobnej cenie co w markecie, ale w rzeczywistości widać było, że solidniej złożone. Poza tym dużą korzyścią z zakupów w sklepie stacjonarnym jest to, że można liczyć na profesjonalne doradztwo. W internecie czy hipermarkecie raczej nie ma co na to liczyć.
Rafał3

Re: Jaki model roweru?

Post autor: Rafał3 »

Hej wszystkim! Zastanawiam się nad idealnym pojazdem do poruszania się po mieście lub dużej firmie i zastanawiam się nad potencjałem rowerów cargo. Czy ktoś ma doświadczenie z korzystania z rowerów cargo i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat ich użyteczności? Czy sądzicie, że rowery cargo mają szansę stać się przyszłością w świecie mobilności miejskiej https://wrzuc.info/artykuly/idealny-poj ... rowerowki/ ? Chętnie wysłucham waszych opinii!
ODPOWIEDZ