Sklep zielarski Aronia

Najlepsze sklepy online i stacjonarnie, okazje, opinie, porady.
Awatar użytkownika
Edyta
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2020, 6:05

Sklep zielarski Aronia

Post autor: Edyta »

Cześć! Znacie sklep skleparonia.pl? Jeśli interesujecie się zdrowym odżywianiem, to powinniście sprawdzić jego ofertę. Znajdziecie tam ekologiczną żywność, zioła, suplementy diety, ale i ziołowe kosmetyki, czyli same zdrowe dla organizmu produkty. Polecam, bo ceny w tym sklepie są zdecydowanie niższe niż u konkurencji, a i jakość w pełni zadowala :)
Awatar użytkownika
Lenka
Posty: 105
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:36

Re: Sklep zielarski Aronia

Post autor: Lenka »

Sklepu nie znam, ale z dobroczynnych właściwości ziół chętnie korzystam. I fajnie, że są miejsca, gdzie takie zioła można kupić. Zanim jednak zaczniemy stosować różnego rodzaju napary - trzeba wiedzieć jak działają poszczególne zioła. Tu https://www.lekinatury.pl/pl/encykloped ... /perz.html sporo przydatnych informacji o perzu. Myślę, że się przydadzą.
Aniołek

Re: Sklep zielarski Aronia

Post autor: Aniołek »

Dobrze, że dzisiaj jest tak łatwo zakupić dobre zioła. Dzięki temu każdy kto tylko chce, może znacząco poprawić stan swojego zdrowia. Ja mogę już teraz podpowiedzieć Wam, byście poczytały więcej na temat tego, jak ciekawe właściwości przedstawia dziurawiec. Być może taki napar okaże się dla Was bardzo pomocny :)
ODPOWIEDZ