Żłobek w Warszawie

Miejsce na przeróżne tematy, dyskusje i porady.
Bożydar

Żłobek w Warszawie

Post autor: Bożydar »

Cześć. Czy macie może jakiś sprawdzony żłobek w Warszawie? Chciałbym zapisać tam syna, lecz szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca. Polecicie coś?

l-arginina swanson
Bożydar

Re: Żłobek w Warszawie

Post autor: Bożydar »

Widziałem na innej stronie http://www.hipopo.pl/ według mnie warto spróbować

salon meblowy pik
Lucuś934343

Re: Żłobek w Warszawie

Post autor: Lucuś934343 »

Żłobków w Warszawie jest bardzo dużo, dlatego też ciężko wybrać najlepsze. Wydaje mi się, że warty uwagi jest żłobek mokotów. Pracują tam same doświadczone osoby, które zapewniają bezpieczeństwo i opiekę każdemu dziecku, więc warto zwrócić na nich uwagę.
Awatar użytkownika
Vanessa77
Posty: 31
Rejestracja: 31 mar 2020, 16:35

Re: Żłobek w Warszawie

Post autor: Vanessa77 »

Wszystkim rodzicom poszukującym dobrego żłobka na Mokotowie polecam Tequestę. Moja córka akurat uczęszcza do zerówki, ale synek znajomej jest w żłobku i bardzo sobie chwali. Krokodylkami - bo tak nazywa się grupa maluszków - zajmuje się p. Magda i Ms. Victoria, dodatkowo placówka jest regularnie ozonowana i dezynfekowana, więc naprawdę nie ma się czego bać.
dąbria

Re: Żłobek w Warszawie

Post autor: dąbria »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszym żłobkiem, w którym zadbają o nasze dziecko. Jeżeli rozglądacie się za porządnym żłobkiem na terenie Wawra to polecam wam zgłosić się do https://www.przybysz-folie.pl/ Tam pracują doświadczeni pedagodzy, którym można w pełni zaufać.
haliś

Re: Żłobek w Warszawie

Post autor: haliś »

Sprawdźcie sobie koniecznie tutaj https://www.wioski.co/wchmurach informacje na temat punktu opieki. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na ten temat. Myślę, że warto zastanowić się nad taką opcją. Trzeba przede wszystkim kompleksowo zadbać o rozwój malucha, bo jest to naprawdę niezwykle ważne.
Awatar użytkownika
zosia
Posty: 138
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:29

Re: Żłobek w Warszawie

Post autor: zosia »

Jeżeli szukasz bezpiecznego i kreatywnego miejsca dla swoich dzieci w Warszawie to warto rozważyć Międzynarodowy Żłobek Kensington https://kensington.edu.pl/miedzynarodowy-zlobek-wilanow/ . Zespół doświadczonych opiekunów dba o wszechstronny rozwój każdego malucha.
ODPOWIEDZ