zamienniki tuszy do drukarki

Miejsce na przeróżne tematy, dyskusje i porady.
kyllłek

zamienniki tuszy do drukarki

Post autor: kyllłek »

Czy kojarzycie jakieś dobre zamienniki tuszy do drukarki HP 2720? Drukarka dopiero co kupiona a już kontrolki tuszu migają :( co kupić dobrego?
Risskyć

Re: zamienniki tuszy do drukarki

Post autor: Risskyć »

W róznych testach bardzo dobrze wypadają zamienniki z Asarto. Dla mnie bardzo dobra jakość + rozsądne ceny. Drukuje się dobrze, bez problemów, wydruk jest bez wyblaknięć i innych niedociągnięć. Bardzo dobra jakość wykonania jednak się opłaca, potem nie ma żadnych kłopotów
Pawełkocki

Re: zamienniki tuszy do drukarki

Post autor: Pawełkocki »

Tonery z Asarto również mogę polecić. 100% kompatybilności, nie było na przykład problemów, żeby toner nie był czytany przez drukarkę. Zdarzyło mi się to wcześniej przy kilku tańszych zamiennikach. Jakość tonerów jest po prostu taka, jaka być powinna
aśka

Re: zamienniki tuszy do drukarki

Post autor: aśka »

kupiłam ostatnio toner do brother hl-3150cdw zestaw ze sklepu viptoner.
I już raczej nie kupie oryginalnych tuszy czy tonerów. Nie ma absolutnie sensu. Na rynku jest wiele dobrej klasy zamienników i nie widze sensu przepłacać za tego typu produkty. A jak było u Was? Sprawdziły się?

wszystko umiem bo czytam i rozumiem
mitćh

Re: zamienniki tuszy do drukarki

Post autor: mitćh »

u mnie już od kilku lat sprawdzają się zamienniki activejet, zero problemów z drukarka, jakość wydruku bardzo wysoka, można wydrukowac podobną ilość stron jak na oryginale, finansowo też się bardzo opłacają ____________________________________________________
Leśek

Re: zamienniki tuszy do drukarki

Post autor: Leśek »

W zakresie artykułów biurowych oraz zamienników m.in do drukarek i zdecydowaliśmy się na współpracę ze sklepem online DobreTonery https://dobretonery.pl gdzie wybór jest naprawdę szeroki, ceny konkurencyjne i też jednocześnie można liczyć na naprawdę profesjonalne podejście do potrzeb klienta, jak i samych terminów realizacji. Pozdrawiam!
Artoń

Re: zamienniki tuszy do drukarki

Post autor: Artoń »

Tutaj z poprzednikiem trudno się nie zgodzić jeżeli chodzi o sklep DobreTonery.pl w którym można znaleźć dosłownie wszystko jeżeli chodzi o tusze, tonery, akcesoria i jednocześnie części zamienne do drukarek. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni i oczywiście udanych zakupów życzę!
Awatar użytkownika
gotowy
Posty: 56
Rejestracja: 13 gru 2019, 18:28

Re: zamienniki tuszy do drukarki

Post autor: gotowy »

Szczerze? Zamiast zamienników to zdecydowanie lepiej kupić sobie drukarkę gdzie te tusze nie kosztują wiele. Zobacz na https://www.oleole.pl/artykuly/wszystki ... rac-.bhtml jakie to są modele. Ja tak zrobiłem i ani myślę kupować zamienników, oryginalne tusze są tanie a do tego drukarka sprawuje się w pracy wyśmienicie.

ars kraków repertuar
Atłąs

Re: zamienniki tuszy do drukarki

Post autor: Atłąs »

Zerknijcie sobie na ofertę Asarto. Bardzo praktyczne i wydajne tonery, działające dokładnie tak, jak opisuje to producent. Używam w biurze oraz w drukarce domowej, jestem zadowolony, również tym bardziej, że ceny po prostu są rozsądnej jakości. Nie ukrywajmy, każdej firmie też o to właśnie chodzi
Jąś

Re: zamienniki tuszy do drukarki

Post autor: Jąś »

Tonery z Asarto na pewno należą do jednych z najlepszych na rynku, bez dwóch zdań. Dla mnie użytkowanie po prostu wygodne, bo wiem, że z drukarkami i drukowaniem nie bedzie po prostu żadnych problemów, a przecież każdemu użytkownikowi po prostu o to chodzi. Dodatkowo faktycznie ceny przystępne
mojo123

Re: zamienniki tuszy do drukarki

Post autor: mojo123 »

Zamiennik od oryginalnego tuszu różni się oczywiście ceną. I ta różnica bardzo często jest zauważalna i znacząca. Warto natomiast zaznaczyć, że zarówno produkty sygnowane przez producenta jako dedykowane do konkretnych typów drukarek, jak i ich tańsze zamienniki powstają z dokładnie tych samych składników. Różnice rzecz jasna dotyczą również opakowania, ale trzeba wyraźnie zaznaczyć, że zamienniki mają tę samą budowę, co oryginalny tusz do danej drukarki. Idealnie więc dopasowują się do konkretnego urządzenia. Jeżeli już chcecie kupować zamienniki do drukarki polecam kupować od sprawdzonych firm takich jak np : https://mc-nova.eu/, który sprzedaję zamienniki w dobrych cenach
ODPOWIEDZ