Zajęcie dla dzieci

Miejsce na przeróżne tematy, dyskusje i porady.
Awatar użytkownika
Knor
Posty: 49
Rejestracja: 13 sie 2019, 18:07

Zajęcie dla dzieci

Post autor: Knor »

Oczywiście to jest bardzo fajne. Moim dzieciakom wpadły jeszcze w ucho takie pioseneczki https://youtu.be/5Yko64Nf3Q0 . Ostatnio w domu lecą bez przerwy. W sumie to nawet mi to wpadło w ucho.
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: Zajęcie dla dzieci

Post autor: Tola »

Jeśli szukacie pomysłów i inspiracji na zajęcia dla Waszych dzieci, dzięki którym będą mogły się one rozwijać, to polecam zajrzeć na stronę internetową https://www.nowaera.pl/strefainspiracji. Znajdziecie tam bardzo dużo takich inspiracji :) Myślę, że każdy rodzic powinien tam zajrzeć :)
Awatar użytkownika
yoloko
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2019, 12:17

Re: Zajęcie dla dzieci

Post autor: yoloko »

mojemu 10 latkowi zajęć nie brakuje na szczęście :) w ciągu dnia nauka-wiadomo, ale po lekcjach często zostaje na zajęciach dodatkowych organizowanych w szkole ( uczy się w Te Vizji na warszawskiej Ochocie). Najchętniej wybiera te zajęcia sportowe, ale ostatnio wspominał też coś o jakimś kółku naukowym. Także dzieje się :)
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: Zajęcie dla dzieci

Post autor: dzessi »

też jestem zdania, że edukacja w prywatnej szkole, która daje tyle możliwości jest fajną opcją :) Jeśli chodzi o Warszawę to zdecydowanie polecam polsko-angielską szkołę Edison ( Wilanów). Moja córka chodzi tu od 3 lat. Wysoki poziom, kameralne klasy, doświadczeni nauczyciele i wiele ciekawych zajęć dodatkowych, gdzie uczniowie mogą rozwijać swoje pasje.
Awatar użytkownika
Iwona40
Posty: 41
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:34

Re: Zajęcie dla dzieci

Post autor: Iwona40 »

My na brak zajęć u naszych pociech nie możemy narzekać ale trzeba pomyśleć też o miejscach gdzie można odreagować ten nadmiar obowiązków . W lato takim miejscem jest http://www.swiatlabiryntow.pl/ w miejscowości Bliziny, woj. pomorskie.
Awatar użytkownika
tusia
Posty: 51
Rejestracja: 25 sty 2020, 7:34

Re: Zajęcie dla dzieci

Post autor: tusia »

Brzmi całkiem ok.
Awatar użytkownika
Miszka
Posty: 129
Rejestracja: 12 lut 2020, 21:13

Re: Zajęcie dla dzieci

Post autor: Miszka »

Warto zachęcać dzieci do takich zajęc jak malowanie i rysowanie. To bardzo rozwija kreatywnośc dziecka. Szczególnie mogę polecić zajęcia organizowane przez pracownię artystyczną Domin w Krakowie https://domin-krakow.pl/dominek-zajecia-dla-dzieci/ - prowadzą zajęcia w ciekawy sposób, potrafią zainteresować i przykuć uwage dziecka a także rozwijać jego zdolności plastyczne. Pierwsze zajęcia są już końcem wrzesnia
Awatar użytkownika
radecki
Posty: 75
Rejestracja: 05 mar 2020, 19:39

Re: Zajęcie dla dzieci

Post autor: radecki »

W Tychach ciekawe zajęcia mające na celu nauczenie się metod efektywnego uczenia się prowadzi Twoja Akademia. Namiary: http://twoja-akademia.pl/trening-pamieci/ Na ich ciekawych, kreatywnych zajęciach wasze dzieci nauczą się odpowiedniej techniki pamięciowej i praktycznych metod skracających czas uczenia i podnoszących jego efekty. W przypadku moich dzieci mających lekkie problemy z koncentracją wyśmienicie się to sprawdziło, dlatego jestem zachwycony tymi kursami. Mają kursy dla dzieci w różnym wieku, młodzieży i dorosłych.
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 139
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:47

Re: Zajęcie dla dzieci

Post autor: aleks »

Jeśli chodzi o sprawdzone narzędzia logopedyczne i pedagogiczne to odsyłam was do sklepu internetowego https://www.komlogo.pl/ Maja bardzo ciekawe gry, książki, domina, karty do gry czy programy komputerowe. To świetne artykuły firm specjalizujących się w wytwarzaniu pomocy diagnostyczno-edukacyjnych, sprawdźcie sobie ofertę.

zapper nunczako opinie
Awatar użytkownika
leonia
Posty: 68
Rejestracja: 31 sty 2020, 12:32

Re: Zajęcie dla dzieci

Post autor: leonia »

Tak jest prawda, że najszybciej zdobywa się wiedzę poprzez atrakcje dla dzieci białystok. Warto więc dziecko zapisać na różnorodne zajęcia edukacyjne, gdzie nasza pociecha będzie mogła rozwiać się językowo, ruchowo, manualnie etc. Świetnym miejscem jest chociażby ABC Kids Club. Tam dziecko ma szansę na to, aby świetnie się rozwinąć.
miśka

Re: Zajęcie dla dzieci

Post autor: miśka »

Bardzo fajnym pomysłem na trening domowy z waszymi dziećmi są pady Blazepod. Rozwijają koordynację wzrokowo - ruchową i jest przy nich świetna zabawa :) Sprawdźcie koniecznie, u nas bardzo się sprawdzają.
Łucja

Re: Zajęcie dla dzieci

Post autor: Łucja »

Moje dziecko uwielbia poznawać czas i często szukamy jakiś zajęć dodatkowych i tak padło na warsztaty chemiczne. Powiem wam, że dawno nie widziałam, żeby mój syn był czymś tak zafascynowany. Warsztaty prowadzone są w ciekawy sposób, dzieci cały czas biorą w nich czynny udział, także moim zdaniem jest to super sprawa.
oluśka

Re: Zajęcie dla dzieci

Post autor: oluśka »

Moja córka lubi dobre książki. Znalazłam dla niej książkę, którą i ja czytałam w czasach licealnych. Zobaczcie tu https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/lalka-boleslaw-prus Książka opowiada o nieszczęśliwej miłości przedsiębiorcy do panny z wyższych sfer. A też pokazuje wzajemne powiązania i relacje, a także obyczaje pnujące w Warszawie tamtych lat.
Awatar użytkownika
annake
Posty: 69
Rejestracja: 22 kwie 2020, 13:22

Re: Zajęcie dla dzieci

Post autor: annake »

To ja mam dla was taki namiar - AKCES Edukacja https://akcesedukacja.pl/ Jeśli chcecie by wasze dzieci zainteresowały się informatyką, programowaniem i robotyką to odsyłam was do tej strony. To Autoryzowany Partner LEGO Education, wprowadzili na polski rynek rozwiązania edukacyjne LEGO Education, sprawdźcie sobie ich programy edukacyjne dla dzieci w każdym wieku - fantastyczna sprawa.
Awatar użytkownika
MartaWO
Posty: 64
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:19

Re: Zajęcie dla dzieci

Post autor: MartaWO »

Dzieci wymagają poświęcenia czasu, jakiejś rozrywki to oczywiste. Moje to jak wrócą z przedszkola to są mega wymęczone, jest to wygodne dla mnie przyznaje. W Te Vizji przy Okopowej jest zawsze coś ciekawego, różne zajęcia, warsztaty. Super sprawa, drugi raz też wybrałabym przedszkole prywatne.
Awatar użytkownika
Geralt z Rivii
Posty: 67
Rejestracja: 09 wrz 2019, 11:53

Re: Zajęcie dla dzieci

Post autor: Geralt z Rivii »

Od pewnego wieku warto uczyć dzieci obowiązków domowych i często najlepiej można to zrobić w formie zabawy. Warto mieć też ekologiczne środki czystości, aby w żaden sposób nie zaszkodziły dzieciom. Tak przygotowani można nauczyć dzieci sprzątania, co może być dla nich ciekawym zajęciem.
KarolĆ19876

Re: Zajęcie dla dzieci

Post autor: KarolĆ19876 »

Moje dzieci bardzo lubią zajęcia plastyczne i uwielbiają malować farbami, lepić z masy solnej czy robić odlewy z gipsu a potem je maluję. Ostatnio sporo czytałam o glinie samoutwardzalnej i postanowiłam taką glinę zamówić w tym sklepie Jovi
https://sklep.jovi.net.pl/glina-samoutw ... 85,pl.html . Są mniejsze i większe pudełeczka i ja wybrałam większe bo mam dwoje maluchów - artystów.
Kaśia

Re: Zajęcie dla dzieci

Post autor: Kaśia »

Już na etapie wyboru przedszkola, warto sprawdzić czy są w nim zajęcia dodatkowe. Jeśli jesteście z Warszawy, to polecam te przedszkole https://fiqmiku.pl/. Posiadają mnóstwo zajęć dodatkowych, takich jak: teatralne, kulinarne, taneczne oraz wiele więcej. Koniecznie sprawdźcie ich ofertę ;)

papier milimetrowy do drukowania
polka

Re: Zajęcie dla dzieci

Post autor: polka »

Uważam, ze jeżeli chodzi o zajęcia dla dzieci to warto naprawdę postawić na coś nowoczesnego i innowacyjnego, aby zachęcić najmłodszych do kreatywnego działania. Tutaj z pomocą przychodzi marka https://banach3d.pl/ która oferuje nowoczesne urządzenia 3D.
Awatar użytkownika
birdy
Posty: 411
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Zajęcie dla dzieci

Post autor: birdy »

Bardzo spodobała mi się oferta dotycząca parku trampolin, którą znajdziesz pod tym adresem: https://airjump.pl/park-trampolin-ksawerow/ - Park trampolin Łódź. Uważam, że to doskonałe rozwiązanie do integracji grupy. Rozważam nawet zorganizowanie takiej formy integracji dla mojej firmy, ponieważ wydaje się być świetnym pomysłem.
Awatar użytkownika
zosia
Posty: 138
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:29

Re: Zajęcie dla dzieci

Post autor: zosia »

Nie wiem jakie jest wasze zdanie w tym temacie, ale ja uważam że projekty na drukarkę 3d mogą być wykorzystane do stworzenia różnorodnych narzędzi edukacyjnych, które angażują uczniów i wzbogacają proces nauczania. Dajcie znać, co wy o tym sądzicie.
ODPOWIEDZ