Toaleta na wynajem

Miejsce na przeróżne tematy, dyskusje i porady.
iruś

Toaleta na wynajem

Post autor: iruś »

Taka przenośna toaleta na wynajem w okolicach Poznania to gdzie? Nie miałem nigdy styczności a potrzebuję na kilka dni na plac budowy. Wejdzie ekipa remontowa i czuję się w obowiązku im zapewnić sanitariat.
Awatar użytkownika
gotowy
Posty: 56
Rejestracja: 13 gru 2019, 18:28

Re: Toaleta na wynajem

Post autor: gotowy »

Pracowałem kiedyś na wykończeniach, sporadycznie właściciel myśli o pracownikach, brawo dla Ciebie. Toaletę wynajmiesz na pewno od WC Serwis. Największa, najbardziej znana, a ceny mają rozsądne biorąc pod uwagę jakość usług jakie świadczą, terminowość. Na stronę odsyłam https://wcserwis.pl/toaleta-przenosna-poznan/ . Mój znajomy jak potrzebował przenośne toalety Kościan to do nich się zgłaszał i w ciągu dwóch dni roboczych miał na placu budowy. Cena zależy na jak długo wynajmujesz, co ile serwis potrzebujesz. Ale nie wychodzi drogo naprawdę. Nawet na działki sobie na stałe ludzie biorą u nas od nich.
fiółek

Re: Toaleta na wynajem

Post autor: fiółek »

No ja też bym sie tym nie przejmowała, bo to w kwestii budowlańców, a tak mi się przynajmniej wydaje. No, ale na razie i tak dużo przede mną. Myślę raczej o takim https://www.mgprojekt.com.pl/wyjatkowy-2 projekcie na początek. Jak Wam się podoba? Ładny jest waszym zdaniem?
Maruś88888

Re: Toaleta na wynajem

Post autor: Maruś88888 »

Toaletę przenośną można wynająć lub kupić. Wbrew pozorom ceny zakupu nie są zbyt wygórowane i czasami nawet na pojedyncze wydarzenie zakup małej toalety przenośnej może mieć sens.
ODPOWIEDZ