taksówka

Miejsce na przeróżne tematy, dyskusje i porady.
Łecki

taksówka

Post autor: Łecki »

Szukam taniej taksówki z Łodzi. Która najlepsza?
Ądraszek

Re: taksówka

Post autor: Ądraszek »

Z Łodzi to nie znam, ale z Gdańska najlepsza, najszybsza w mieście taksówka to Neptun Taxi https://neptuntaxi.pl/ Niedrogo, punktualnie - z nimi najbardziej lubię jeździć. Jak jesteście z Gdańska to sprawdźcie ich sobie, na bank wam się spodobają.
Miłosz

Re: taksówka

Post autor: Miłosz »

Ja jak najlepiej oceniam Radio Taxi Komfort z Bydgoszczy https://taxi-komfort.pl/ Są punktualni, niedrodzy, mają w porządku kierowców a co więcej świadczą też usługi typu dowóz drobnych zakupów, przewóz dzieci, dostarczanie przesyłek, prezentów i kwiatów. Wiele razy się u nas sprawdzili, można na nich polegać.
Awatar użytkownika
Orestes
Posty: 57
Rejestracja: 18 wrz 2020, 21:03

Re: taksówka

Post autor: Orestes »

U mnie bardzo spoko jest Tele-Taxi Katowice https://tele-taxikatowice.pl/ Zawsze korzystam z ich usług i sprawdzają się bardzo dobrze, są punktualni, mają rozsądne ceny i miłych kierowców, świetnie znających miasto.
Awatar użytkownika
milosz
Posty: 97
Rejestracja: 24 sty 2020, 11:37

Re: taksówka

Post autor: milosz »

Z kolei z Mikołowa super wam się sprawdzi Radio Taxi https://www.taxi-mikolow.pl/ Plusa daję za dobre ceny, punktualność i spoko kierowców, po całości mi pasują, także innych taksówek nie zamawiam.
tokk

Re: taksówka

Post autor: tokk »

Jeżeli chodzi o Kraków, to też mam swojego ulubieńca. Taksówkami w tym mieście jeżdżę często. Najbardziej opłaca się skorzystać z usług firmy przewozowej Radio Taxi 919 https://radiotaxi919.pl/onas/ z Krakowa. Oni mają kompleksową ofertę, korzystne ceny, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług. Można wybrać transakcję bezgotówkową, co jest bardzo wygodne. Taksówka ma osłonę antywirusową, co doceniam, bo zawsze jest to większe bezpieczeństwo jazdy. Kierowcy są rzetelni, zdecydowanie ich polecam.
ODPOWIEDZ