remont wnętrz

Miejsce na przeróżne tematy, dyskusje i porady.
kintentka

remont wnętrz

Post autor: kintentka »

Cześć!
Jestem na etapie remontowania mieszkania i mam bardzo duży problem, mianowicie miałam ciemny korytarz jak rozjaśnić? Próbowałam już wszystkiego np biała farba ale nie lubie białego koloru w przedpokoju, może macie jakie rady?
dariaa

Re: remont wnętrz

Post autor: dariaa »

A skąd przykładowo czerpiecie inspiracje/ pomysły na wasze wnętrza? Ja przykładowo lubię czytać artykuły typu https://www.arvision.pl/poradnik/plytki ... mat-plytek - ponieważ w ten sposób mogę się sporo dowiedzieć przykładowo o wielkoformatowych płytkach itd.
makintayer

Re: remont wnętrz

Post autor: makintayer »

Ja to naprawdę nie wiem, jakie mam mieć w domu dekoracje pokoju diy , ale zastanawiam się, dlaczego w sumie nie zdecydować się właśnie na to, co sensowne. Wiecie, ja naprawdę myślę nad tym, co zrobić. Na pewno pianka montażowa dwuskładnikowa będzie mi potrzebna, dlatego muszę w tym obszarze działać. Kto wie, co to będzie miało za sens dla mnie. Co wy na to ?
merinda

Re: remont wnętrz

Post autor: merinda »

Ja właśnie też przymierzam się do remontu i tak myślę nad tym jaka jest najlepsza biała farba do ścian i sufitów? Co możecie mi polecić? Tak w sieci sobie zrobiłam namiar i zauważyłam, że polecana jest firma Dulux Professional. Co wy na to?
czerwonasala

Re: remont wnętrz

Post autor: czerwonasala »

Kocham sztuczne kwiaty za to, że można je mieć i mieć i nic się z nimi nie dzieje, jeśli się o nie odpowiednio dba. No i właśnie sprawdzam sobie niektóre kwestie w tym względzie i mam na oku właśnie takie https://www.terjansklep.com.pl/pl/p/Sto ... 1427/28401 kompozycje. Jak Wam się podobają ? Mi naprawdę mocno.
dajlando

Re: remont wnętrz

Post autor: dajlando »

Dajcie mi namiary na osobę, która mi zbuduje taki https://www.mgprojekt.com.pl/chatka-2 domek. Wiem, że to nie jest wcale jakoś mega dużo, ale jednak to domek, o jakim marzę. Nie może w nim być fuszerki. Czekam na podpowiedzi, wiem, że je gdzieś możecie mi wskazać.
Zdzisław

Re: remont wnętrz

Post autor: Zdzisław »

Czy są tutaj osoby, które są zainteresowane tematem aranżacji wnętrz lub remontu? Osobiście mogę Wam polecić bardzo interesujący artykuł na temat aranżacji wnętrz - https://audiobookiba.pl/2023/12/16/fantastyczne-obrazy/ .
miłoteczeko

Re: remont wnętrz

Post autor: miłoteczeko »

Ostro przygotowuję się do remontowania, bo widzicie, każdy z nas ma inne pomysły, a jakoś trzeba w końcu ruszyć do przodu. No i wstępnie sprawdzam jak skleić metal z metalem na stronie Bostik DYI. Wiem, że mogę sporo zrobić samodzielnie i będę o tym myśleć.
ODPOWIEDZ