recykling

Miejsce na przeróżne tematy, dyskusje i porady.
Awatar użytkownika
menelaos
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2020, 14:21

recykling

Post autor: menelaos »

Znacie dobre firmy od recyklingu? Interesuję mnie te z Warszawy.
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 139
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:47

Re: recykling

Post autor: aleks »

Z Warszawy nie znam, ale może przyda się komuś namiar - w Toruniu dobra firma od recyklingu to KARAT Elektro Recykling http://recykling-karat.pl/ Zajmują się recyklingiem elektroodpadów i baterii a także odpadów budowlanych czy tworzyw sztucznych. Co więcej - mozecie też u nich oddać do zniszczenia akta, dokumenty i dyski twarde. Mega profesjonaliści, na bank wam się spodobają.
Awatar użytkownika
Vanessa77
Posty: 31
Rejestracja: 31 mar 2020, 16:35

Re: recykling

Post autor: Vanessa77 »

Jeżeli chodzi o województwo śląskie to polecam recykling Katowice i firmę Eco Recikling :) Sprawnie i profesjonalnie!
jjustić

Re: recykling

Post autor: jjustić »

Prawda jest taka, że mi kwestia recyklingu jest bardzo bliska i nie wyobrażam sobie tego nie robić. Dlatego cieszę się, iż znana mi firma Bergmann ma do zaoferowania bardzo fajne możliwości z opadami. Chodzi o to, że mają maszyny do recyklingu, a mi coś takiego właśnie odpowiada. Już dawno sobie obiecałam, że mój biznes będzie wspierał ekologię, nie ma to tamto.
Dimitriwski Łukasz

Re: recykling

Post autor: Dimitriwski Łukasz »

Kompleksowo właśnie odbiorem surowców wtórnych, makulatury, recyklingiem i profesjonalnym niszczeniem dokumentów zajmuje sie firma http://www.klanskup.pl/. Polecam zdecydowanie współpracę, gdyż mają wiedzę, doświadczenie, odpowiednie zaplecze techniczne. Więc wszystkie usługi wykonane po prostu profesjonalnie
maćko

Re: recykling

Post autor: maćko »

Słyszałem ostatnio o inicjatywie 1 Year Challenge, która wspiera ekologię. Jednym z elementów jest właśnie recykling, cała akcja skupia się na tym, żeby edukować najmłodszych oraz jak wykorzystać recykling dla sztuki. Wyzwanie ma również na celu zrobić coś dobrego dla Powiśla, generalnie jak najbardziej popieram takie akcje.
pawpaw

Re: recykling

Post autor: pawpaw »

Moim zdaniem, jeśli posiadacie elektrośmieci i odpady elektroniczne czy elektryczne, to warto skontaktować się z tą firmą: https://elektrycznesmieci.pl . Dzięki nim odpady trafią do ichniejszych zakładów przetwarzania, gdzie odzyskiwane są cenne materiały. Moim zdaniem warto.
bieniu

Re: recykling

Post autor: bieniu »

Jeśli musicie utylizować stare urządzenia i nie wiecie, co z nimi zrobić to zajrzyjcie tutaj: odbiorydomowe.pl. Jeśli szukacie odpowiedniego odbiory zużytego sprzętu elektronicznego, to skontaktujcie się z nimi. Odbierają maksymalnie 4 elektroodpady wielkogabarytowe. Na większą ilość musicie się z nimi osobiście umówić.
ODPOWIEDZ