Pożyczka

Miejsce na przeróżne tematy, dyskusje i porady.
Awatar użytkownika
pinezka
Posty: 52
Rejestracja: 29 sty 2020, 13:10

Pożyczka

Post autor: pinezka »

Wiecie może, czy starając się o teraz pożyczkę , muszę załatwić z zakładu pracy zaświadczenie o moich dochodach? Czy mogę na przykład starać się o pożyczkę jeśli nie mam stałej umowy? Czy w tym momencie można gdzieś pożyczyć pieniądze całkowicie online?
maracuja
Posty: 26
Rejestracja: 10 gru 2019, 10:16

Re: Pożyczka

Post autor: maracuja »

Nie wiem, wydaje mi się że nie musisz tego robić ale zapytaj na Pożyczki przez internet - Saverium.pl , do pożyczek wystarczą dane osobowe pożyczkobiorcy, numer PESEL i numer dowodu osobistego, dane kontaktowe, oraz informacje o wysokości uzyskiwanych dochodów oraz ponoszonych miesięcznie wydatkach.
Łokietek

Re: Pożyczka

Post autor: Łokietek »

Nie każdy złożony wniosek pożyczkowy jest rozpatrywany pozytywnie w banku ze względu na słabą historię BIK o czym więcej tutaj https://monebay.pl/blog/jak-zbudowac-po ... orie-w-bik. Na tej stronie masz także możliwość rozwiązania tego problemu bo oni nie żądają zaświadczeń ani pozytywnej historii BIK. Składasz wniosek online i masz decyzję w 15 minut która rzadko kiedy jest negatywna. Spróbuj i przekonaj się jak łatwo u nich znajdziesz finansowanie.
ODPOWIEDZ