porady dla mężczyzn

Miejsce na przeróżne tematy, dyskusje i porady.
róża99

porady dla mężczyzn

Post autor: róża99 »

Czasmi licho mnie bierze na mojego męża. Tak bym chciała by wreszcie zaczał dbać o siebie, o swój wygląd. A on uważa że jak ma czyste włosy, odprasowaną koszulę, spodnie to wystarczy. I co z takim zrobić? Macie też takie proplemy ze swoimi partnerami? Może udzielicie mi jakiś porad, które pomogą mi sponizować męża. Może są jakieś ciekawe porady, artykuły, portale dla mężczyzn?
wituś

Re: porady dla mężczyzn

Post autor: wituś »

Nie zostaje ci nic innego jak uświadomienie mu [url=https://www.visciolafashion.com/me ... ć o siebie[/url] Zasady przecież są bardzo proste. Odpowiednio dobrane kosmetyki, ubrania, buty. A jak masz dość to sama zadbaj o jego garderobę. Ja po latach się dowiedziałem, ze mój ulubiony stary swetr żona specjalnie wyprała w zbyt gorąacej wodzie. Wylądował na śmieniku. Wy kobiety macie swoje sposoby.
biszkoptć

Re: porady dla mężczyzn

Post autor: biszkoptć »

sami sobie przycinacie włosy? Zajechalem starą maszynkę do włosów, pora na cos nowszego, wpadł mi w oko sprzęt od Babyliss z linii japońska stal. Ma długo dzialać na jednym ładowaniu, fajnie wizualnie wygląda, a dla mnie sprzęt ma być nie tylko funkcjonalny ale i z ciekawym designem
Krzyś

Re: porady dla mężczyzn

Post autor: Krzyś »

Wielu facetów ma problem z siwieniem. Jednak jest produkt, który ten proces cofa. Mianowicie chodzi mi o preparat GR-7, którego działanie jest widoczne już po siedmiu dniach od pierwszego zastosowania. Produkt nie zawiera w sobie farby koloryzującej. Jest to specjalna mieszanka ziół.
ODPOWIEDZ