miesiaczka

Miejsce na przeróżne tematy, dyskusje i porady.
Slewkał

miesiaczka

Post autor: Slewkał »

Ja dajecie sobie rade z trudną i męcząca miesiączką? Ja mam okropne boleści i nigdy nie wiem jak długo będę miała okres, to jest okropnie męczące ,zawsze zjadam garsciami pigułki przeciwbólowe. To juz trochę mnie męczy i szczerze chciałąbym znależć jakieś mało inwazyjne rozwiazanie aby sobie pomóc.
Malwinką

Re: miesiaczka

Post autor: Malwinką »

Powiem ci ,że od kiedy zaczęłam stosować antykoncepcję, to wszystkie moje problemy dotyczące bolesności miesiączek poszły w niepamięć, wcześniej tez nie potrafiłam sobie poradzić z bólami. Od kiedy lekarz przepisał mi belarę nie mam ani dokuczliwego pms, ani długich, bolesnych miesiączek. O wiele lepiej sie teraz czuję.
Mirełka

Re: miesiaczka

Post autor: Mirełka »

Mnie bardzo pomagają olejki CBD, kupuję je w https://naturalniezkonopi.pl/ Maja tam naprawdę duży wybór, zarówno samych olejków, jak i maci czy kapsułek, warto sobie poprzeglądać i poczytać w temacie, u mnie bóle miesiączkowe zaniknęły całkowicie. Nie musze już brać żadnych tabletek przeciwbólowych ,to naprawdę bardzo dobry sposób na tego typu dolegliwości.
tośka

Re: miesiaczka

Post autor: tośka »

Też mam bolesne miesiączki, jakby ktoś ciął mnie żywcem... :o Okazało się potem, że to endometrioza. Ciężko komukolwiek innemu zrozumieć ten ból. Długo szukałam rozwiązania. W dużej mierze pomógł pomysł ze skorzystaniem z olejku CBD, znalazłam taką sugestię na forum takim jak to, na początku nie czułam rezultatów, więc napisałam do producenta (https://kanaste.pl/). Byłam w szoku jak niezwykłe mieli podejście, pomogli mi z dobraniem właściwej dawki i doradzili kilka dodatkowych rzeczy na innych płaszczyznach np. namówili mnie na praktykę medytacji. Wiadomo, nie zostałam wyleczona ale życie stało się zdecydowanie bardziej znośne. Serdecznie polecam olejki, bo jest to naturalne rozwiązanie, nieogłupiające ciała tak jak hormony :?
Grażyna 22

Re: miesiaczka

Post autor: Grażyna 22 »

A próbowaliście płyn DMSO https://www.izdrowiej.pl/dmso-plyn Jest doskonały przy wszelkich stanach zapalnych, moze być stosowany zarówno wewnętrznie jak i na zewnątrz, mnie bardzo pomaga , można powiedzieć ze całkowicie niweluje mój ból. Warto skorzystać cena nie jest wygórowana jak na tak dobry produkt.

czym dojechać do zoo w krakowie
ODPOWIEDZ