Liceum dla dziecka

Miejsce na przeróżne tematy, dyskusje i porady.
Awatar użytkownika
wiktoria
Posty: 13
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:21

Liceum dla dziecka

Post autor: wiktoria »

Szukam dobrego liceum dla mojej córki. Zastanawiam się na przykład nad Szkołą Europejską: https://szkolaeuropejska.pl/ . Ta placówka znajduje się w Łodzi. Co ciekawe, po tej szkole można zdawać międzynarodową maturę.
Awatar użytkownika
painkil
Posty: 5
Rejestracja: 03 wrz 2019, 19:30

Re: Liceum dla dziecka

Post autor: painkil »

Nie jest to zagadnienie, którym się interesuję. Nie podpowiem tutaj nic.
Zawsze przebaczaj swoim wrogom - nic ich tak nie zdenerwuje.
Awatar użytkownika
Milekk01
Posty: 77
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:21

Re: Liceum dla dziecka

Post autor: Milekk01 »

A czy słyszeliście w takim razie o liceum językowym w Łodzi, a dokładnie https://szkolaeuropejska.pl/prywatne-liceum-lodz/ jeśli jeszcze nie to zdecydowanie polecam sprawdzić ze względu na poziom nauczania, profesjonalizm obsługi i do tego bardzo dobre ceny, dzięki czemu Wasze pociechy będą mogły dużo lepiej się rozwijać :)
Awatar użytkownika
zołzaa
Posty: 5
Rejestracja: 10 gru 2019, 12:12

Re: Liceum dla dziecka

Post autor: zołzaa »

Moja córka chodzi do Te Vizji w Warszawie i choć jest to póki co podstawówka to wiem, że licea też prowadzą https://gladka.tevizja.pl/#_ga=2.125755 ... 1518604893. Ja to traktuje jako najlepszą inwestycję w przyszłość dziecka. Tu mam pewność wysokiego poziomu, bezpieczeństwa i nauki kreatywności, otwartości i współpracy w grupie. Ta szkoła funkcjonuje tak, ze wszystkie inne placówki powinni brać z nich przykład :)
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 139
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:47

Re: Liceum dla dziecka

Post autor: aleks »

Bardzo dobre liceum dla dorosłych jest przy Centrum Kształcenia Ustawicznego w Warszawie na Noakowskiego https://cku1.edu.pl/liceum-ogolnoksztalcace/ Mają tam dwa tryby - stacjonarny i zaoczny. Nauka jest na wysokim poziomie, szkoła ma porządnie zaopatrzoną, nowoczesną bibliotekę i Centrum Multimedialne oraz dobrą kadrę. Koniecznie sobie ich sprawdźcie.
Awatar użytkownika
redRose
Posty: 154
Rejestracja: 10 paź 2019, 14:05

Re: Liceum dla dziecka

Post autor: redRose »

Dobre przygotowanie do matury też wam się przyda. A w szkole wiadomo jak różnie uczą, także taka dodatkowa powtórka z chemii czy innego przedmiotu może się tutaj okazać bardzo pomocna. Tutaj https://wykladymaturalne.pl/gruntowna-p ... -i-chemii/ znalazłam w tym zakresie super oferty.
Awatar użytkownika
leonia
Posty: 68
Rejestracja: 31 sty 2020, 12:32

Re: Liceum dla dziecka

Post autor: leonia »

Edukacja jest bardzo ważna dla dziecka. Trzeba dbać o jego przyszłość, także nic dziwnego, że wybieramy dla niego najlepsze szkoły czy materiały do nauki. Apropo's materiałów, nie wiem czy wiecie, ale na stronie https://www.nowaera.pl/oferta-edukacyjn ... matematyka możecie kupić różne podręczniki edukacyjne dla dziecka.
Awatar użytkownika
Szyek
Posty: 24
Rejestracja: 26 lis 2019, 20:18

Re: Liceum dla dziecka

Post autor: Szyek »

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie jest na pewno godne polecenia. Młodzież może wybrać profil dwujęzyczny, dzięki czemu będzie to naprawdę dobry start np przed studiami z lingwistyki. Teraz języki to podstawa, a lepiej zadbać o ich wysoki poziom nauczania w szkole niż płacić za dodatkowe lekcje gdzies na kursach.
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: Liceum dla dziecka

Post autor: Tola »

Myślę, że oprócz dobrego liceum warto również wybrać dla dziecka jakąś dobrą szkołę językową, bo znajomość języków, zwłaszcza angielskiego, na pewno mu się w przyszłości przyda. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... atkujacych znajdziecie przykładowo ofertę kursów języka angielskiego dla początkujących organizowanych przez Szkołę Językową ProfiLingua ;) Polecam ;)
Awatar użytkownika
kasia50
Posty: 52
Rejestracja: 20 paź 2019, 0:33

Re: Liceum dla dziecka

Post autor: kasia50 »

Moja córka wybrała już sobie liceum do którego chcę uczęszczać po wakacjach . Teraz zamówiłam sobie już podręczniki do nauki . Najtańsze znalazła w tym sklepie tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html . Nawet jest możliwość zakupów na raty bez formalności .
Awatar użytkownika
narka02
Posty: 37
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:38

Re: Liceum dla dziecka

Post autor: narka02 »

Przygotowanie dziecka do szkoły to ważna sprawa, ale rozwijanie w nim pasji czytania już od najmłodszych lat też jest ważne. Dlatego też należy kształtować dziecko pozytywnie, dawać mu poczucie bezpieczeństwa, dbać o jego rozwój . Z takimi https://www.nowaera.pl/ksiazki książkami jest to możliwe i bezpieczne.
ODPOWIEDZ