Książki

Miejsce na przeróżne tematy, dyskusje i porady.
Awatar użytkownika
janka
Posty: 46
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:07

Książki

Post autor: janka »

Jakie książki czytacie? Ja dzisiaj trafiłam na Księgę Pięciu kręgów - https://musashi.com.pl/ i zastanawiam się nad zamówieniem tej książki. Znacie ją? Czytaliście? Słyszałam, że jest genialna, szczególnie dla osób, które interesują się szermierką.
Awatar użytkownika
birdy
Posty: 411
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Książki

Post autor: birdy »

Ja ostatnio postanowiłam, że w tym roku jako prezent na dzień babci, będzie nowa książka z tej strony : https://www.taniaksiazka.pl/t/prezenty- ... -i-dziadka . Moja babcia, to taki typ osobowości która zawsze obdarowuje i pomaga innym, ale nie daje pomóc sobie. Dlatego stwierdziłam, że w tym roku dostanie kilka prezentów 😊
Awatar użytkownika
Lefcia
Posty: 22
Rejestracja: 27 sty 2020, 10:34

Re: Książki

Post autor: Lefcia »

Ksiązki niesamowicie rozwijają człowieka i jego wyobraźnie. Ja się staram czytać codziennie, chociaż chwilkę, a jak mam wolne to jestem w stanie pól dnia na czytaniu spędzić. Teraz też fajną nową księgarnie online znalazłam - https://inverso.pl/ zapowiada się naprawdę ciekawie
Awatar użytkownika
Kronika
Posty: 12
Rejestracja: 27 sty 2020, 14:44

Re: Książki

Post autor: Kronika »

To zależy od dnia i chęci. Jeśli ktoś z was na przykład poszukiwał by literatury bardziej profesjonalnej i specjalistycznej, sprawdźcie koniecznie https://impulsoficyna.pl/ Mają tam duży wybór podręczników akademickich czy literatury z pedagogiki. Moja mama jest pedagogiem i korzysta często z ich oferty. Ich książki są bardzo praktyczne i mają wiele sprawdzonej i solidnie popartej wiedzy. Mama zawsze jest zadowolona, bo uczy się z nich dużo nowych i ciekawych rzeczy. Do tego szybko realizują zamówienie i mają świetne ceny.
Awatar użytkownika
turkus
Posty: 50
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:19

Re: Książki

Post autor: turkus »

Szukam teraz ciekawych propozycji jeśli chodzi o lektury. Myślę, że to bardzo dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu. Obecnie dużo czasu spędzamy przy komputerze i czytamy jedynie treści online, ale nic moim zdaniem nie zastąpi tradycyjnej, papierowej książki. A wy lubicie czytać? Ciekawą propozycję znalazłam tu: https://www.znak.com.pl/ksiazka/polozna ... ler-163662. A wy jakie macie ulubione książki?
ODPOWIEDZ