Inwestowanie i nieruchomości

Miejsce na przeróżne tematy, dyskusje i porady.
Pomarańcza

Inwestowanie i nieruchomości

Post autor: Pomarańcza »

Czy jest możliwość bezproblemowego inwestowanie w różnego rodzaju nieruchomości, tj. budynki, działki, garaże itp.? Szukam informacji na ten temat. Najwięcej znalazłem tutaj: https://k4home.pl/czy-warto-inwestowac-w-nieruchomosci/ Dajcie znać czy jesteście w stanie znaleźć coś podobnego.
dażka

Re: Inwestowanie i nieruchomości

Post autor: dażka »

Jeśli ktoś zamierza zająć się inwestowaniem w nieruchomości to jest to bardzo dobry kierunek. Wiele osób kupuje albo mieszkania albo takie różne lokale jak na https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/lokale są ogłoszenia. Sama się za czymś ciekawym rozglądam. Trzymanie pieniędzy w banku mija się z celem, zupełnie się nie opłaca.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 16
Rejestracja: 17 sie 2020, 17:17

Re: Inwestowanie i nieruchomości

Post autor: Kamilla36 »

Inwestowanie w nieruchomości to ryzykowne posunięcie, które wymaga dużych oszczędności. Ja polecam inwestować mniejsze kwoty i robić to bezpieczniej. Na stronie: https://www.ipopema.pl/ znajduje się oferta, na którą na pewno warto jest zwrócić uwagę.
Awatar użytkownika
Geralt z Rivii
Posty: 67
Rejestracja: 09 wrz 2019, 11:53

Re: Inwestowanie i nieruchomości

Post autor: Geralt z Rivii »

Gdy decydujemy się na inwestowanie w nieruchomości, to dobrym pomysłem może być flipping, czyli zwiększanie wartości nieruchomości przed jej sprzedażą. Polega to najczęściej na wykonaniu remontu, jak wymiana instalacji gazowej https://amprojekt-chrzanow.pl/oferta/pr ... -gazowych/ czy wielu innych poprawkach. Wiele osób tak właśnie zarabia.
Kłaczek22

Re: Inwestowanie i nieruchomości

Post autor: Kłaczek22 »

Jeśli interesuje cie w co najlepiej zainwestować pieniądze to pomyśl przede wszystkim o rozwoju swojego dziecka i w nie inwestuj. Masz wiele możliwości od szkoły językowej po różne dodatkowe zajęcia lub po prostu fundusz do 18stego roku życia. Jeśli nie ty zadbasz o jego start w życiu to nikt inny tego nie zrobi.

dg s 275
Piotruś25

Re: Inwestowanie i nieruchomości

Post autor: Piotruś25 »

Jeśli chcesz zacząć inwestować w nieruchomości to wystarczy przestrzegać kilku podstawowych zasad. Na pewno nie kupować na szybko bez dokładnego sprawdzenia nieruchomości pod względem prawnych i technicznym. Zawsze wszystko robić u notariusza jeśli chodzi o papiery. Dobrze też sprawdzić lokalny rynek i jego otoczenie. Ja zawsze zlecam sprawdzenie stanu technicznego tej firmie https://www.mpexpertbud.pl/ bo wiem że są rzetelni i kompetentni.
Gandalfik

Re: Inwestowanie i nieruchomości

Post autor: Gandalfik »

Przed inwestycją w nieruchomości moim zdaniem warto przeczytać m.in. ten artykuł: https://www.jkn.com.pl/wady-i-zalety-in ... ruchomosci. Jest w nim krótko, ale wprost przedstawiona lista argumentów za inwestowaniem w nieruchomości, jak i lista przeciw. Szczerze byłem pozytywnie zaskoczony. W końcu jest to blog biura nieruchomości. Myślałem, że będą tylko argumenty za, a tu jednak i zaskoczenie. Inwestowanie w nieruchomości nie jest dla wszystkich. Warto o tym wiedzieć zanim zacznie się chociażby szukać nieruchomości.
zawe

Re: Inwestowanie i nieruchomości

Post autor: zawe »

Inwestowaliśmy w nieruchomości, a obecnie mamy kilka mieszkań, które należą do nas i je podnajmujemy. Nimi zarządza ekologiczny, profesjonalny zarządca, firma Adminion Nieruchomości https://adminion.pl/ekologiczny-zarzadca-nieruchomosci/ z Poznania. Oni na poważnie traktują swoje obowiązki, korzystając z ich usług, mamy pewność, że nasze nieruchomości są w dobrych rękach, nie dzieje się z nimi nic złego. Oni mają usługi w korzystnych cenach, bardzo dobrze się spisują. Są zdecydowanie godni pocenia.
ODPOWIEDZ