Imprezy tematyczne

Miejsce na przeróżne tematy, dyskusje i porady.
Awatar użytkownika
Katarzyna1988
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2022, 0:39

Imprezy tematyczne

Post autor: Katarzyna1988 »

Imprezy tematyczne to ostatnio coraz modniejsza sprawa. Kiedyś tylko nieliczni bawili się wprzebieranki, dziś - temat imprezy to niemal podstawa jej organizacji. Ostatnio byłam na świetnej imprezie w klimacie Pulp Fiction. A Wy na jakiej najfajniejszej imprezei tego typu byliście? Jaką wspominacie najlepiej i chętnie byście ją powtórzyli? A może wspólnie się jakoś zainspirujemy?
ouncja

Re: Imprezy tematyczne

Post autor: ouncja »

Mam w planach huczne urodziny, dlatego często zastanawiam się tak naprawdę, jak wygląda podejście pod kątem na przykład dodatkowych atrakcji. W związku z czym po prostu mam nadzieję, że powiecie mi, jak wygląda ogólnie fotobudka 360 i czy dla Was jest czymś naprawdę sensownym? Jakie macie rozwiązania pod tym kątem ?
Bazyl

Re: Imprezy tematyczne

Post autor: Bazyl »

Wiele polskich domów praktykuje wróżenie z kolorowych wstążek podczas Andrzejek. Wstążki różnych kolorów są ukrywane pod poduszkami lub w innych miejscach, a uczestnicy wybierają jedną. Każdy kolor ma swoje znaczenie, które można sprawdzić na stronie https://naskrajnej.pl/2023/09/25/najcie ... -w-polsce/ i ten zwyczaj jest atrakcyjny ze względu na swoją prostotę i kolorową naturę.
ODPOWIEDZ