Hurtownia z narzędziami

Miejsce na przeróżne tematy, dyskusje i porady.
Awatar użytkownika
seweryn
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2021, 14:26

Hurtownia z narzędziami

Post autor: seweryn »

Czy komuś z was zdarza się kupować narzędzia z hurtowni? Jeśli tak, to z jakiej konkretnie? Wydaje mi się, że dość ciekawą ofertę ma producent chle-mar.pl. Wiecie coś więcej na jego temat?
Awatar użytkownika
Chwalisław
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2021, 15:32

Re: Hurtownia z narzędziami

Post autor: Chwalisław »

Nieważne czy masz na myśli narzędzia ręczne, czy elektronarzędzia, możesz być pewny, że jakość jest rewelacyjna. Odkąd pierwszy raz zrobiłem zakupy w tej hurtowni, nie przeglądam innych ofert. Szczerze polecam ;)
Jędrek22

Re: Hurtownia z narzędziami

Post autor: Jędrek22 »

Jeśli poszukujesz narzędzi i akcesoriów do nich to polecam ofertę https://stmech.eu/ Nie tylko dostaniesz najlepsze części zamienne ale także możesz zamówić całe systemy technologiczne w postaci linii produkcyjnych czy specjalistycznych maszyn. Przekonaj się że możesz im zaufać nie tylko ze względu na ceny ale także jakość produktów.
andrzejpłocki

Re: Hurtownia z narzędziami

Post autor: andrzejpłocki »

A czego konkretnie szukasz? Jeśli hurtowni lub sprawdzonego dystrybutora handlującego częściami zamiennymi do maszyn rolniczych to mogę polecić firmę Kunert z Leszna. Mają bogatą ofertę i zdecydowana większość części jest dostępnych od ręki więc można szybko przejść do naprawy ciągnika. To niezawodny i terminowy dostawca, polecam serdecznie.

Kunert - dystrybutor maszyn rolniczych Kunert - dystrybutor maszyn rolniczych Kunert - dystrybutor maszyn rolniczych
ODPOWIEDZ