Doświadczenie Minecraft z modami

Miejsce na przeróżne tematy, dyskusje i porady.
Zuza124

Doświadczenie Minecraft z modami

Post autor: Zuza124 »

Część wszystkim graczom Minecrafta! Mam pytanie odnośnie modyfikacji do gry. Chciałbym bardziej spersonalizować swoję doświadczenie w Minecraft, ale nie jestem pewien, od czego zacząć. Jakie modyfikacje polecacie, aby dodać trochę świeżośći do rozgrywki? Chodzi mi o różnorodność i nowe elementy.
Jarek Minecraft

Re: Doświadczenie Minecraft z modami

Post autor: Jarek Minecraft »

Modyfikacje są doskonałym sposobem na urozmaicenie rozgrywki w Minecraft. Na platformie Mody Minecraft znajdziesz obszerna mody do Minecraft lista https://mody-minecraft.pl/ z rozmaitymi modyfikacjami, ale mogę polecić kilka popularnych. Zaśnij od Biomes OPlenty, który dodaje wiele nowych biomów i terenów do eksploracji. Jeśli lubisz technologię, Industrial Craft to świetny wybór, umożliwiający tworzenie zaawansowanych maszyn.
Awatar użytkownika
lena
Posty: 185
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:28

Re: Doświadczenie Minecraft z modami

Post autor: lena »

Wiesz co, ja się akurat na tej grze nie znam, więc cięzko mi cokolwiek doradzic. Ale mogę za to polecić najlepszy w sieci portal dla graczy, jakim jest https://gamersite.pl/ Nigdzie indziej nie znajdziesz większej ilości informacji, co właśnie tutaj.
Zaxun

Re: Doświadczenie Minecraft z modami

Post autor: Zaxun »

Cześć, moje doświadczenie z modami mc jest bardzo dobre. Ostatnio pobrałem paczkę fabric i bawiłem się świetnie! Musiałem doinstalować tylko kilka modów, ale znalazłem je na https://minecraft-mody.pl za darmo :)
ODPOWIEDZ