dobry lekarz protetyk Trójmieście

Miejsce na przeróżne tematy, dyskusje i porady.
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

dobry lekarz protetyk Trójmieście

Post autor: sylviaa »

Witajcie :) Czy zechcecie podzielić się namiarem na sprawdzonego lekarza protetyka z Trójmiasta z konkretnie z Gdyni ? Nie interesują mnie namiary na lekarzy w innych miastach bo z tego co się domyślam, czeka mnie dłuższe leczenie i nie wyobrażam sobie by do takiego lekarza dojeżdzać po kilkadziesiąt km na przykład :) z góry dzięki!
Awatar użytkownika
torana
Posty: 35
Rejestracja: 20 wrz 2019, 8:02

Re: dobry lekarz protetyk Trójmieście

Post autor: torana »

spokojnie, Trójmiasto jest dośc duże :) ja mogę dać Ci namiar na rewelacyjnego protetyka, przyjmującego w klinice Platinum Dent w Gdyni. Byłam u niego na konsultacji jakieś pół roku temu i od tej pory spotykamy się regularnie bo też robię dość rozległe leczenie.

lampy rtęciowe cena
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: dobry lekarz protetyk Trójmieście

Post autor: sylviaa »

torana pisze: ↑13 gru 2019, 10:13 spokojnie, Trójmiasto jest dośc duże :) ja mogę dać Ci namiar na rewelacyjnego protetyka, przyjmującego w klinice Platinum Dent w Gdyni. Byłam u niego na konsultacji jakieś pół roku temu i od tej pory spotykamy się regularnie bo też robię dość rozległe leczenie.
ooo adres by mi nawet pasował, dzięki! W takim razie nie zostaje mi nic innego jak umowic sie na konsultacje zaraz po nowym roku i sprawdzić co i jak. A jak cenowo to wygląda?
Awatar użytkownika
torana
Posty: 35
Rejestracja: 20 wrz 2019, 8:02

Re: dobry lekarz protetyk Trójmieście

Post autor: torana »

no wiesz co protetyka zawsze jest droższa niż np stomatologia zachowawcza ale pewnie się z tym liczysz. tak czy siak uważam , ze ceny mają bardzo okej, na pewno nic przesadzonego. kurat w przypadku mostów, koronek itd to najwazniejsza jest jakość bo jednak to rozwiązania na długie lata :)
Awatar użytkownika
maja
Posty: 29
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:13

Re: dobry lekarz protetyk Trójmieście

Post autor: maja »

Hej, hej, myślę, że w pewnym sensie mogę Ci pomóc. Wiem, że lekarze stomatolodzy w Dental Pro w Gdynii Pogórzu zajmują się właśnie implantami zębowymi, a proteza to w jakiś sposób implant przecież. Powinniście się najpierw tam wybrać na rekonesans zębowy, a potem oni już kogoś doradzą. A może sami podejmą się wykonania protezy. Pomyśl o tym.
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: dobry lekarz protetyk Trójmieście

Post autor: sylviaa »

nie no jednak implant a proteza zębowa to zupełnie coś innego jest :) poza tym koszta jeśli chodzi o to pierwsze rozwiązanie są nieporównywalnie większe bo często dochodzi jeszcze potrzeba nadbudowy kości. Także dzięki :) a jeśli chodzi o platinum dent to jestem już zapisana na konsultacje w połowie przyszłego tygodnia :) Dam znać po jak było :)
Awatar użytkownika
torana
Posty: 35
Rejestracja: 20 wrz 2019, 8:02

Re: dobry lekarz protetyk Trójmieście

Post autor: torana »

sylviaa no i super, że udało się umówić :) daj znać już po wizycie jak tam wrażenia, badz dobrej mysli, wszystko będzie okej :)
ODPOWIEDZ