Artykuły o biznesie

Miejsce na przeróżne tematy, dyskusje i porady.
Awatar użytkownika
tom3cz3k
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 23:45

Artykuły o biznesie

Post autor: tom3cz3k »

Chciałbym poczytać trochę na temat biznesu, ale nie wiem jaki portal będzie naprawdę rzetelny pod tym kątem. Osobiście zastanawiam się nad http://dtsfinance.pl/ . Myślicie, że te artykuły będą pomocne?
Im większy człowiek, tym większa jest też jego miłość.
ludmiła kurz

Re: Artykuły o biznesie

Post autor: ludmiła kurz »

Jeśli szukasz jakichś ciekawych pomysłów na oszczędności w firmie, to ja mogę ci polecić świetny artykuł https://logistykaitransport.pl/logistyk ... irmie,8358 dotyczący wysyłania paczek i tego, jak na takiej wysyłce można zaoszczędzić.
klarysa3

Re: Artykuły o biznesie

Post autor: klarysa3 »

Marketing afiliacyjny - https://bilgoraj.com.pl/pl/651_artykuly ... cyjny.html to skuteczny i opłacalny model reklamy, który pozwala firmom zwiększyć sprzedaż i zasięg, współpracując z innymi ludźmi i firmami. To korzystne dla obu stron - firm, które promują swoje produkty, i afiliantów, którzy mogą zarabiać prowizje za przyciąganie klientów. Warto to rozważyć.
Frryderyk

Re: Artykuły o biznesie

Post autor: Frryderyk »

Łapcie link do tego artykułu: https://namazowszu.pl/pl/zarzadzanie-lo ... cznie.html Dążenie do zrównoważonej logistyki to również krok we właściwym kierunku, przyczyniający się do sukcesu biznesu. W e-commerce, prawidłowe funkcjonowanie różnych systemów jest niezbędne. Integracja platformy sklepu internetowego, systemu zarządzania magazynem, oprogramowania do śledzenia przesyłek oraz obsługi płatności pozwala na płynny przepływ informacji i minimalizuje ryzyko błędów.
maniusz

Re: Artykuły o biznesie

Post autor: maniusz »

W przypadku e-commerce warto wiedzieć jakie rozwiązania przyczynią się do rozwoju biznesu. Artykułów w sieci na ten temat nie brakuje, a jeden z nich jest dostępny pod adresem https://noweinfo.pl/sprawdz-5-uzyteczny ... -commerce/
ODPOWIEDZ