wyburzenia

Radzimy, dzielimy się zagwozdkami, pytaniami, opiniami.
łukki

wyburzenia

Post autor: łukki »

wyburzenia - znacie dobra firmę z Sieradza?
KamilosŚ

Re: wyburzenia

Post autor: KamilosŚ »

W Sieradzu to nie wiem ale wiem, że w Warszawie jest taka firma od wyburzeń http://emetal.pl/oferta. Firma oferuję kompleksowe usługi wyburzeniowe od wyburzania budynków, kruszenie gruzu, demontaże wewnętrzne, usuwanie azbestu, kruszenie betonu i tym podobne.
Awatar użytkownika
Nika22
Posty: 23
Rejestracja: 06 lis 2019, 2:19

Re: wyburzenia

Post autor: Nika22 »

W kwestii wyburzeń powinno się stawiać na profesjonalnych pracowników. Czytałam, że w tej branży działa firma http://pg-wyburzenia.pl/ . Działają już od dłuższego czasu, a ich pracownicy nie boją się wyzwań. Wykonują takie prace jak wyburzenia domów, rozbiórka budynków czy mostów. Myślę, że w tym wypadku warto zaufać profesjonalistom.
sóbrunt

Re: wyburzenia

Post autor: sóbrunt »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje rozbiórkami. Jeżeli chcecie pozbyć się konstrukcji drewnianej to polecam wam skontaktować się z http://www.silvva.pl/ Jest to bardzo dobra firma z województwa lubelskiego, która specjalizuje się w rozbieraniu konstrukcji drewnianych.
eDWARDIż

Re: wyburzenia

Post autor: eDWARDIż »

Jeżeli szukasz firmy do wyburzeń to polecam zapoznać się z oferta firmy Euro Metal http://emetal.pl/kontakt z Warszawy. Firma działała u mnie na działce i w kilka chwil położyli stara stodołę i małą chlewnie i powiem wam, że rozprawili się szybko i sprawnie aż miło było patrzeć.
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: wyburzenia

Post autor: Tola »

Z Sieradza nie, ale w Warszawie działa na przykład taka firma jak Building4you, która zajmuje się między innymi wyburzeniami. Na stronie internetowej https://www.building4you.pl/wyburzenia- ... ynkow.html możecie zapoznać się z jej pełną ofetą w tym zakresie ;) Polecam :)
ODPOWIEDZ