Wózki dziecięce

Radzimy, dzielimy się zagwozdkami, pytaniami, opiniami.
Awatar użytkownika
Aida_61
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2020, 19:54

Wózki dziecięce

Post autor: Aida_61 »

W jakim sklepie internetowym polecacie zamówić wózek dla dziecka? Dość dobrze pod tym kątem jest zaopatrzony sklep mulan.pl, ale nigdy wcześniej nie robiłam w nim zakupów, więc nie wiem nic o jakości. Chyba że ktoś z was podzieli się opinią?
Awatar użytkownika
aurelia_90
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2021, 22:29

Re: Wózki dziecięce

Post autor: aurelia_90 »

Szczerze? Dla mnie Mulan jest najlepszym sklepem z wyposażeniem dla dzieci. Mają w ofercie świetne wózki wielofunkcyjne i wiele innych niezbędnych akcesoriów, których jakość tak naprawdę nie podlega żadnym wątpliwościom. Ja jako rodzic zdecydowanie polecam :)
mańk

Re: Wózki dziecięce

Post autor: mańk »

Ja sporo się wózka naszukałam, chodziłam do stacjonarnych sklepów z artykułami dla dzieci i tam natrafiłam na wielofunkcyjny (taki chciałam) wózek od producenta Coletto. O tej firmie słyszałam same dobre rzeczy, moja siostra kiedyś miała od nich wózek Craft i go zachwalała. Ja postawiłam na model Florino New https://coletto.pl/produkt/74/florino-new. On jest lekki, dobrze jest mi znosić ze schodów, ma aż 6 amortyzatorów, dzięki czemu jazda dla mojego dziecka, nawet po wyboistej trasie, jest przyjemna :).Wózek serdecznie polecam, doskonale z nim trafiłam.
Awatar użytkownika
AnnnaW
Posty: 111
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:38

Re: Wózki dziecięce

Post autor: AnnnaW »

Z takich przydatnych zakupów dla dziecka to może i też sklep https://haribi.pl wam się przyda? Jak będziecie szukać sprawdzonych, bezpiecznych dla dzieci zabawek, to tu bez problemu powinniście coś odpowiedniego znaleźć i to w dodatku w konkurencyjnych cenach oczywiście.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 16
Rejestracja: 17 sie 2020, 17:17

Re: Wózki dziecięce

Post autor: Kamilla36 »

Ja zakochałam się w swoim Cavoe Axo. Uważam, że to najlepszy wybór jakiego mogłam dla siebie dokonać. Wózek idealny na każdy teren, lekki i nie duży, więc łatwo zmieścić go nawet w niewielkim bagażniku. W moje wymagania wpisuje się wręcz idealnie. Polecam
Awatar użytkownika
pinezka
Posty: 52
Rejestracja: 29 sty 2020, 13:10

Re: Wózki dziecięce

Post autor: pinezka »

Ja od początku nie zamierzałam wydać dużo na wózek ale nie chciałam też jakiejś tandety kupić co się rozwali po pierwszym spacerze, pochodziłam trochę po sklepach ale wybrałam x -lander, ale kupiłam go w necie bo tam jednak można kupić taniej jak są jakieś promocje
Meśia

Re: Wózki dziecięce

Post autor: Meśia »

Wybór wózka jest bardzo ważny. Moim zdaniem dobre cechy wózka, to jego niska waga oraz zwrotność. Jeśli będzie to was pierwszy wózek, to polecam kontakt z tym sklepem https://boboking.pl/. Działają na rynku już od 12 lat, więc znają się na rzeczy i na pewno pomogą wam dobrać odpowiedni wózek.
funnyś

Re: Wózki dziecięce

Post autor: funnyś »

Jeśli nie wiecie, jak wybierać wózki dziecięce, to nic straconego, bo możecie w końcu tutaj https://kobietawielepiej.pl/5-niezbedny ... -dzieckiem spojrzeć. To strona internetowa, na łamach której wszystkiego się dowiecie. Wydaje mi się, to najlepszą możliwością dla was.
sads

Re: Wózki dziecięce

Post autor: sads »

Najlepsze są wielofunkcyjne, bo jak dziecko wyrasta, to nie trzeba kupować oddzielnej spacerówki. Ja mam taki właśnie wózek 2w1 Craft, czyli absolutną klasykę od firmy Coletto, kupioną w ich sklepie internetowym ich outletu: https://outlet.coletto.pl/pl/p/Craft-Wo ... OMOCJA/184 Wózek ma nieprzebijalne koła, amortyzację, miękki materacyk, który jest wygodny, dla dziecka, ale daje mu także odpowiednie oparcie na plecki. Skręca super, jeżdżę nim wszędzie i nigdy nie miałam problemu z nawierzchnią, polecam serdecznie.
LAncia

Re: Wózki dziecięce

Post autor: LAncia »

W 100% zgadzam się z przedmówczynią. Nie warto inwestować oddzielnie w wersję spacerową. Jest wygodniej i taniej kupić na przykład wózek 2 w 1, czy 3 w 1 jak ja to zrobiłam. Ja akurat kupiłam wózeczek Peg-Pérego, bo naczytałam się i nasłuchałam mnóstwa pozytywnych opinii na temat tej marki. I wiecie, ani trochę nie jestem zawiedziona. Solidne wykonanie, miękkie kółka, fotelik mocowany Isofixem i do tego spacerówka z wielką torbą na zakupy, co nie ukrywam ułatwia mi życie.
akido21

Re: Wózki dziecięce

Post autor: akido21 »

autor: Aida_61 » 01 lut 2021, 10:16

W jakim sklepie internetowym polecacie zamówić wózek dla dziecka? Dość dobrze pod tym kątem jest zaopatrzony sklep mulan.pl, ale nigdy wcześniej nie robiłam w nim zakupów, więc nie wiem nic o jakości. Chyba że ktoś z was podzieli się opinią?


Na rynku jest szeroki wybór wózków dziecięcych, jeśli jednak chodzi o wózki bliźniacze, ich wybór staje się znacznie mniejszy. W tej kategorii warto zwrócić uwagę na cavoe Avec - wózek, który może pochwalić się świetną jakością. Polecam
Idorka

Re: Wózki dziecięce

Post autor: Idorka »

autor: Aida_61 » 01 lut 2021, 10:16
W jakim sklepie internetowym polecacie zamówić wózek dla dziecka? Dość dobrze pod tym kątem jest zaopatrzony sklep mulan.pl, ale nigdy wcześniej nie robiłam w nim zakupów, więc nie wiem nic o jakości. Chyba że ktoś z was podzieli się opinią?


Jeśli szukasz wózka, którego nie będziesz musiała wymieniać po roku, zdecyduj się na Euro-Cart. Konkretnie warto zwrócić uwagę na model Flex, który pozwoli Ci na jazdę po każdym terenie. Dzięki odpowiedniej wkładce wózek będzie bezpieczny nawet dla niemowląt.
ODPOWIEDZ