Urządzanie wnętrz

Radzimy, dzielimy się zagwozdkami, pytaniami, opiniami.
Awatar użytkownika
lejla1979
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2022, 18:50

Urządzanie wnętrz

Post autor: lejla1979 »

Mam pytanie do osób, które niedawno urządzały swoje domy, czy to po budowie, czy po remoncie - powiedzcie, w jakim stylu urządziliście swoje wnętrza? Zrobiliście to samodzielnie, czy skorzystaliście z pomocy architekta wnętrz? Ja mam to przed sobą i mniej więcej wiem, jak chcę urządzić swój salon, na pewno planuję kupić duże obrazy do salonu - polecicie gdzie warto?
Eldnora

Re: Urządzanie wnętrz

Post autor: Eldnora »

Ja zaaranżowałam pomieszczenia w moim domu w stylu skandynawskim, który idealnie łączy w sobie przytulny charakter z minimalistyczną formą. Większość dodatków i dekoracji kupiłam w sklepie Indelo. Są to m.in. drewniany zegar ścienny, lampiony, wiklinowe koszyki oraz tekstylia w pastelowych kolorach wykonane z wysokiej jakości tkanin. Szczerze polecam zapoznać się z asortymentem dostępnym w Indelo. Różnorodność na pewno pozytywnie każdego zaskoczy, przystępne ceny zresztą też.
dealnaa

Re: Urządzanie wnętrz

Post autor: dealnaa »

Chciałabym powiedzieć, że wiem co to jest abstrakcja , ale poza tym, że zobaczyłam kilka takich obrazów, które zdecydowanie chciałabym mieć w salonie, to nic na ten temat nie wiem. Dlatego ja jednak nie będę się wypowiadała, ale jednak mi się coś takiego podoba.
konwalijka

Re: Urządzanie wnętrz

Post autor: konwalijka »

Nooo jeśli jestescie na etapie urządzania swojego mieszkanka, to warto pomyśleć o jakimś ładnym oświetleniu :) https://www.elampy.pl/lampy-wewnetrzne tutaj mają tego całkiem sporo, na pewno do każdego wystroju coś odpowiedniego się znajdzie :)
valevania

Re: Urządzanie wnętrz

Post autor: valevania »

Czy wiecie, że najlepszym wyjściem z sytuacji jest rozmowa? Szczera i otwarta? Jeśli tak, to ja jestem zdania, że warto nawet omówić przygotowanie malowanie scian . Może dla niektórych to dziwne, ale ja uważam, że trzeba o tym mówić i koniec kropka.
marcysiaa

Re: Urządzanie wnętrz

Post autor: marcysiaa »

A może poczytajcie sobie również artykuł https://fundacjamdm.pl/gdzie-pomiescic- ... a-dziecka/ - tam w sumie możecie znaleźć też super porady na temat tego - jak urządzić chociażby pokój dziecka? Co możecie się przydać z mebli?

htc one v problem z internetem
ODPOWIEDZ