upadłość konsumencka

Radzimy, dzielimy się zagwozdkami, pytaniami, opiniami.
DawidŚ

upadłość konsumencka

Post autor: DawidŚ »

Cześć. Wziąłem kiedyś dosyć duży kredyt na firmę, niestety nie mam funduszy by go spłacać. Chciałbym ogłosić upadłość konsumencką, lecz nie wiem czy mam jakieś szanse. Polecicie mi jakaś dobrą firmę?
weraśka

Re: upadłość konsumencka

Post autor: weraśka »

Zobacz sobie opinie o kancelarii Lexa, jedna z lepszych jeśli chodzi o oddłużanie. Na stronie https://kancelarialexa.pl/ masz kontakt, warto im zaufać bo maja spore doświadczenie
DawidŚ

Re: upadłość konsumencka

Post autor: DawidŚ »

W mojej firmie podpowiedzieli mi by spróbować https://www.i-kancelaria.pl/klient-indy ... ankructwo/ co o tym myślicie?
błysk

Re: upadłość konsumencka

Post autor: błysk »

Upadłość konsumencka to dla wielu osób ostateczność, bo jednak jest to przyznanie się do problemów finansowych. A nie wszyscy chcą się na to zgodzić. Dlatego ja jestem zdania, że lepiej jest na początku się w temacie doradzić, a potem dopiero wiedzieć, co i jak. Tutaj https://kancelariafenix.pl/upadlosc-konsumencka/ macie kancelarię, która może Wam pomóc. Przeprowadzą z wami rozmowę i podpowiedzą, co dalej.
baśkael

Re: upadłość konsumencka

Post autor: baśkael »

Podobno ta kancelaria Lexa ma spore osiągnięcia jeśli chodzi o prowadzenie spraw upadłościowych czy restrukturyzacjach dla firm. Warto pytac u najlepszych, już na etapie gromadzenia dokumentów i sporządzania wniosków
główka

Re: upadłość konsumencka

Post autor: główka »

Kancelaria Lexa chyba jest najbardziej skuteczna w działaniach antywindykacyjnych czy ma wiedze jeśli mowa o postepowaniach upadłościowych. często dość szybko udaje im się oddłużyć klienta
hańcia258

Re: upadłość konsumencka

Post autor: hańcia258 »

Skoro tak uważacie... Ja również mogę powiedzieć, że w Fenixie naprawdę dają radę. Wybaczcie, że piszę tak swojsko i bez ogródek, ale co mam powiedzieć? Babcię mojego znajomego z długów wyratowali. O mały włos kobieta nie zmarnowała sobie życia. Teraz żyje, można powiedzieć, że biednie, ale spokojnie.
łuciu_32

Re: upadłość konsumencka

Post autor: łuciu_32 »

zgadzam się, ja też korzystałem z usług kancelarii Fenix, mam bardzo pozytywne odczucia. To prawdziwi profesjonaliści, widać, że poprowadzili nie jeden proces upadłościowy. Wszystko przebiegło sprawnie, teraz zaczynam życie bez długów
Norbiś

Re: upadłość konsumencka

Post autor: Norbiś »

łuciu_32 pisze: ↑31 sty 2021, 19:58 zgadzam się, ja też korzystałem z usług kancelarii Fenix, mam bardzo pozytywne odczucia. To prawdziwi profesjonaliści, widać, że poprowadzili nie jeden proces upadłościowy. Wszystko przebiegło sprawnie, teraz zaczynam życie bez długów
Kancelaria Fenix? Ta z Warszawy z Pięknej? https://kancelariafenix.pl/? Faktem jest że to co robią, to w pełni profesjonalnie.
Żaba

Re: upadłość konsumencka

Post autor: Żaba »

Jeżeli macie jakiekolwiek problemy wyjściem z długów to ja mam sprawdzoną firmę z Katowic https://delete.com.pl/. Jest to kancelaria pomagająca ogłosić upadłość konsumencką z szerokim doświadczeniem i mogę powiedzieć, że bardzo pomogła mi w mojej sprawie.
wariąt

Re: upadłość konsumencka

Post autor: wariąt »

Nie mam problemów z pieniędzmi, ale w moim otoczeniu jest ktoś, kto mocno skorzystałby, wykorzystując wzory dokumentów do upadłości . Ogólnie chciałem im opłacić prawnika, ale na stronie jak-oglosic-upadlosc-konsumencka.pl znalazłem dużo tańsze kursy. Okazuje się, że oni sami mogą o to walczyć i nie wydawać za dużo. Moim zdaniem warto o tym pomyśleć.

audio s pdif
kraśko

Re: upadłość konsumencka

Post autor: kraśko »

Ja miałem spory problem i zgłoszenie wierzytelności mnie przerosło. Na szczęście w sieci można znaleźć sporo kancelarii, które zajmują się tego typu sprawami. Ja skorzystałem z usług tej https://upadlosci-kancelaria.pl/zglosze ... losciowym/ i muszę przyznać, że mogę ich polecić z czystym sumieniem. Wywiązują się ze swoich obowiązków w sposób wzorowy.
Mrcn

Re: upadłość konsumencka

Post autor: Mrcn »

W sprawie upadłości polecić mogę kontakt z kancelarią adwokata Pawła Marchewki, dogłębnie analizują daną sytuację, upadłość to dla nich nie jest jedyne rozwiązanie, zawsze patrzą czy są inne alternatywy. Bardzo profesjonalne i empatyczne podejście.
ODPOWIEDZ