telewizja internetowa

Radzimy, dzielimy się zagwozdkami, pytaniami, opiniami.
miruś

telewizja internetowa

Post autor: miruś »

Telewizja internetowa do oglądania na tablecie, z opcją tvn24?
Może powiecie gdzie poza kablówkami można skorzystać z fajnej oferty? Oczywiście ważny jest duzy pakiet programów do wyboru. Tak jak i ceny, długość umowy, szybkie w razie potrzeby wypowiedzenie jej.
Kubuś

Re: telewizja internetowa

Post autor: Kubuś »

Wszystkie twoje wymagania spełnia ta telewizja internetowa tu https://pilot.wp.pl/ Ta telewizja internetowama duży wybór pasm filmowych, informacyjnych w tym TVN24, TVP , Polsat. A też programy dla dzieci. Mozesz skorzystać z możliwości i wybrany przez siebie pakiet testować przez 7 dni za darmo.
Norbiś

Re: telewizja internetowa

Post autor: Norbiś »

Taka telewizja ma swoje plusy ale i minusy. Poza kosztami za samą platformę należy doliczyć koszt internetu. A jak chce sie mieć dobrą jakość obrazu i to bez przycieć to net musi być szybki i stabilny. Moim zdaniem lepiej wypada cenowo kablówka. Mam od Elposa i kablówke i internet. Jestem zadowolony.
cuśka

Re: telewizja internetowa

Post autor: cuśka »

Norbiś o witaj w klubie ja też mam Internet w Elpos. Jak mieszkacie w Białymstoku czy okolicach to zdecydowanie warto zapoznać się z ich ofertą http://elpos.net/. W wielu lokalizacjach jest światłowód :) sieci monitorują przez 24 h na dobę więc w razie jakichkolwiek awarii ( u mnie przez rok nie było ani jednej) reakcja jest natychmiastowa :)
bakłaża

Re: telewizja internetowa

Post autor: bakłaża »

Telewizja internetowa nigdy nie zastąpi klasycznej. A w każdym razie jeszcze tego nie zrobiła. Są to po prostu dwie odmienne rzeczy. Z resztą dlaczego by rezygnować ze zwykłej telewizji? Koszt nie jest wysoki, sprawdzić sobie można tutaj https://fiberlink.pl/ - jakie są ceny
ODPOWIEDZ