rozwód pomoc prawna Gdańsk

Radzimy, dzielimy się zagwozdkami, pytaniami, opiniami.
Barbar

rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Barbar »

Hej, potrzebuję pomocy w znalezieniu prawnika w Gdańsku, który specjalizuje się w sprawach rozwodowych. Sytuacja związana z moim rozwodem stała się skomplikowana, dlatego szukam doświadczonej osoby, która mogłaby mi pomóc. Jeśli znacie kogoś godnego polecenia, kto ma wolny termin, będę wdzięczna za podzielenie się kontaktami.
nadiaa

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: nadiaa »

Uważam, że istotne jest utrzymywanie pozytywnego podejścia. Rozstanie nie oznacza końca świata. Kiedy opuścisz salę sądową, poczujesz ulgę. Ja niedawno przeszłam przez to samo i teraz jestem znacznie silniejsza, więc mówię to z doświadczenia. Ty też przejdziesz przez to, a z czasem stanie się to jedynie złym wspomnieniem.
danka

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: danka »

Jeżeli mogłabym coś dodać od siebie, to myślę że warto zgłosić się w wolnej chwili do mecenasa Michała Mindykowskiego https://www.mindykowski.pl/ wiem że on ma bardzo duże doświadczenie jeżeli chodzi o sprawy rozwodowe, a co za tym idzie będzie wiedział jak przeprowadzić was przez cały proces w sądzie. To naprawdę świetny specjalista, więc myślę że nie będziecie rozczarowani.
ODPOWIEDZ