rozwód dobry prawnik Gdańsk

Radzimy, dzielimy się zagwozdkami, pytaniami, opiniami.
jabłko

rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: jabłko »

Hej. Tak jak w temacie, pilnie potrzebuje skontaktować się z mecenasem, który miałby doświadczenie w sprawach rozwodowych. Liczę, że mi kogoś podpowiecie, ponieważ niestety nie znam nikogo z Gdańska, do kogo mogłabym się zgłosić, a sama na pewno sobie nie poradzę.
adaś

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: adaś »

W moim wypadku wyglądało to tak, że sugerowałem się głównie opiniami w sieci oraz wybrałem mecenasa, który specjalizuje się w rozwodach. Dobrze jest też "zadbać" o to, aby udzielająca ci wsparcia kancelaria posiadała doświadczenie. Każda kancelaria na stronie na pewno ma zamieszczone informacje o tym, w jakiej materii się specjalizują, więc weryfikacja tego, nie jest wymagającą czynnością.
Zając

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Zając »

Sama niedawno przechodziłam przez to samo. Rozwód nigdy nie jest przyjemny, ale później odczujesz ogromną ulgę, że jest już po wszystkim. Moim zdaniem, powinnaś udać się do kancelarii http://www.mindykowski.pl/ ponieważ on specjalizuje sie w prawie rozwodowym, więc ma odpowiednie doświadczenie, które z pewnością będzie przydatne na sali sądowej.
Melką

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Melką »

Koniecznie udaj się do kancelarii Sobczak Maciejewska Zając. Według mnie własnie tutaj znajdziecie pomoc, na jaką aktualnie zasługujecie. Ja sama kompletnie nie działam w zakresie prawa bo wiem, że to nie ma najmniejszego sensu. Szczególnie, jeśli gra jest warta świeczki.. a wy nie chcecie jej przegrać.
ODPOWIEDZ