remont

Radzimy, dzielimy się zagwozdkami, pytaniami, opiniami.
Awatar użytkownika
magdalena1964
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2021, 0:56

remont

Post autor: magdalena1964 »

Zaczynamy powoli z mężem planować remont. Trochę mnie to wszystko przeraża. Ten wszechobecny pył, ten bałagan, ta wielka niewiadoma ile to potrwa, kiedy się skończy i ile trzeba będzie w sumie zapłacić. Jakie płytki ceramiczne wybrać, jakie panele i jakie meble i tak dalej. Jak Wy się przygotowywaliście do remontu? Co Wam pomogło się do niego przygotować?
markuss

Re: remont

Post autor: markuss »

A czy sami robicie , czy z pomocą firmy remont? Pytam, ponieważ wiele rzeczy dzisiaj samodzielnie idzie wykonać, nie jest to nic trudnego. Zwłaszcza, że są też takie poradniki, jak https://www.budberg.com.pl/jak-polaczyc ... z-salonem/ . Ja sam lubię z nich korzystać.
xianti

Re: remont

Post autor: xianti »

U nas czas na remont i sprawdzam farby akrylowe zewnętrzne kolory mnie najbardziej interesują. Można na ten temat sporo rzec, ale jednak pod tym względem mam nadzieję, że będę mogła sobie powiedzieć, że jednak będzie to dla mnie koniecznością, żeby na przykład szukać elementów do remontu.
deualaa

Re: remont

Post autor: deualaa »

Próbując remontować, możemy nie mieć świadomości, jakie to trudne i co w tym temacie zrobić. Sama jednak sprawdzam coś takiego jak porady, bo ja na razie nie wiem na przykład czym przykleić kasetony do sufitu . To dla mnie trudne.
ODPOWIEDZ