prezenty na Dzień Kobiet

Radzimy, dzielimy się zagwozdkami, pytaniami, opiniami.
Ryś

prezenty na Dzień Kobiet

Post autor: Ryś »

Witajcie. Poszukuję jakieś fajnych i niedrogich pomysłów na prezenty z różnych okazji. Bo w mojej rodzinie panuje zwyczaj obdarowywania się prezentami z różnych okazji. To też chciałabym znaleźć coś fajnego i niebanalnego. Przecież już niedługo Dzień Kobiet
a mi ostatnio nic konkretnego nie przychodzi do głowy.
oluśka

Re: prezenty na Dzień Kobiet

Post autor: oluśka »

A może zobacz tą elegancką kawiarkę tu https://smaczajama.pl/pl/p/Kawiarka-Mok ... 00-ml/6967 Jeśli w twojej rodzinie kobiety piją kawę, to będzie totrafiony prezent. Do tego elegancki i praktyczny. Ale nie zapomnij o kwiatach - kobiety je lubią otrzymywać.
kuraś

Re: prezenty na Dzień Kobiet

Post autor: kuraś »

A może dobra książka będzie odpowiednim prezentem. Zobaczcie tu https://www.taniaksiazka.pl/pragnienie- ... 98441.html Książka dla kobiet. Pokazuje nam dwoje ludzi z odpowiednim bagażem doświadczeń. Pytanie tylko czy zdołają zapomnieć o przeszłości i stworzyć nowy związek. Czy miłość pokona wszystko?
Oluś

Re: prezenty na Dzień Kobiet

Post autor: Oluś »

Bardzo nie lubię sam kupować prezntów. Dlatego spytałem żony co by chciała dostać. Pokazła mi tą ofertę tu https://eyewear24.net/pol_m_Okulary-Prz ... -1802.html No i sam miałem wybrać dla niej okulary przeciwsłoneczne. Myślę że to był test. Wybrałem okulary o ładnym kształcie, metalowe za 320 zl. Okazało się ze trafiłem z wyborem i żona zadowolona.
wituś

Re: prezenty na Dzień Kobiet

Post autor: wituś »

Mam podobnie jak mój poprzednik, kupowanie prezentów to jakiś koszmar dla mnie. Dlatego zawsze pytam żony o zdanie. Ona też wybrała propozycję znanej marki - zobaczcie tu https://iokulary.pl/pol_m_Okulary-Przec ... -2097.html Tu faktycznie duża oferta okularów przeciwsłonecznych. Dobrze że widziałem że żona lubi jasne opraki o kształcie kocie oczy. To znacznie ułatwiło mi zadanie.
mężuś

Re: prezenty na Dzień Kobiet

Post autor: mężuś »

Ja jestem właśnie na etapie szukania prezentu dla żony. Myślę że może jakąś biżuterie fajnie by było jej kupić. Podobno coś takiego spodoba się każdej kobiecie. A dawno nic w tym stylu jej nie kupowałem. Poradźcie mi czy np. srebrny naszyjnik z jakimś kamieniem byłby ok? Bo znalazłem taką strone http://ankabizuteria.pl/6-kolczyki i wydaje mi sie że ładnie to tam wygląda ale jakby jakaś kobieta chciała zerknąć i mi pomóc wybrać coś sensownego to będę mega wdzięczny. Nie jestem najlepszy w takich prezentach a chciałbym sprawić jej przyjemność.
ODPOWIEDZ