prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Radzimy, dzielimy się zagwozdkami, pytaniami, opiniami.
Zając

prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Zając »

Cześć. Zapewne każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak ciężko przejść przez spadek, jeżeli połowa rodziny nagle przypomniała o swoim istnieniu i domaga się jakiejś części pieniędzy. Wiem, że bez pomocy mecenasa nie damy rady tego wszystkiego ogarnąć, więc potrzebuje namiar na kogoś sprawdzonego. Jeżeli znacie jakiegoś sprawdzonego mecenasa, który ma doświadczenie w prawie spadkowym, to byłabym wdzięczna za takie informacje.
Mając

Re: prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Mając »

Powiem wam, że ciężko znaleźć jakiegoś dobrego mecenasa który zajmuje się prawem spadkowym. Wiem, ponieważ sama próbowałam znaleźć kogoś takiego w niedalekiej przeszłości. Mam nadzieję że ktoś z forum ma znajomości i mógłby Ci pomóc. Mam nadzieję, że sprawa zakończy się jak najszybciej.
koń

Re: prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: koń »

Jeśli chodzi o spadki i różnego tego typu sprawy prawne, to w tym zakresie specjalistą jest bez wątpienia mindykowski.pl. W wolnej chwili, polecam sobie przejrzeć jego ofertę, ponieważ myślę, że będzie on idealnym wyborem dla was. Ma ogromne doświadczenie, które pozwala mu później na swobodną pracę w sądzie.
ODPOWIEDZ