praca za granicą - jaka?

Radzimy, dzielimy się zagwozdkami, pytaniami, opiniami.
Awatar użytkownika
Mariola
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2022, 15:34

praca za granicą - jaka?

Post autor: Mariola »

Jaka praca za granicą podobałaby się Wam najbardziej? Wolelibyście pracować w ogrodnictwie czy na jakiejś hali produkcyjnej? A może przy pakowaniu słodyczy? te słodycze kuszą mnie najbardziej. Zwłaszcza jeśli dostaje się jakiś bonus w postaci paczki żelek :) Żartuję oczywiście. Ale praca wydaje się całkiem spoko. Prawda? Gdzie szukaliście ofert pracy za granicą?
Melcia

Re: praca za granicą - jaka?

Post autor: Melcia »

taka praca za granicą to przede wszystkim znacznie lepsze perspektywy, wyższe zarobki i często bardziej komfortowe warunki pracy. ja nie ufam ogłoszeniom zamieszczonym na portalach, uważam, że współpraca ze sprawdzoną agencją pracy to najlepsze rozwiązanie. Od siebie polecam na pewno Symeon :) oferują fajne warunki pracy, dbają o bezpieczeństwo swoich pracowników. uczciwa firma.
sakuty

Re: praca za granicą - jaka?

Post autor: sakuty »

Jeśli chodzi o pracę w Belgii bądź Holandii to można rozważyć propozycję współpracy z https://mesoworks.com/ . Firma ta szuka wykonawców zleceń w tych krajach z branży budowlanej i remontowej. Zatem każdy kto jest wyspecjalizowany w tych sektorach może przemyśleć sprawę
marcelinka

Re: praca za granicą - jaka?

Post autor: marcelinka »

Jeśli planujesz wyjazd do Norwegii w celu pracy, warto zajrzeć na stronę https://zyciewnorwegii.pl/. Jest ona dedykowana polskiej społeczności zamieszkującej tam i zawiera użyteczne dane i wskazówki, które ułatwią dostosowanie się do nowych warunków.
ODPOWIEDZ