Praca w innym kraju

Radzimy, dzielimy się zagwozdkami, pytaniami, opiniami.
Awatar użytkownika
Miłosz89
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2022, 11:23

Praca w innym kraju

Post autor: Miłosz89 »

Wyjeżdżał ktoś z was do pracy w innym kraju? Jeśli tak, to gdzie szukaliście ofert i jak udało wam się załatwić wszelkie formalności? Wiem, że są specjalne agencje pośrednictwa pracy i ja właśnie zamierzam się do jednej z nich wybrać. Oni powinni we wszystkim pomóc, prawda? Jestem tez ciekawy, jakie kraje polecacie do wyjazdu. Opowiedzcie o swoich doświadczeniach! :D
koczica

Re: Praca w innym kraju

Post autor: koczica »

Jeśli chodzi o jakąkolwiek pracę, to w ostatnich latach popularna stała się branża IT . Wydaje się, że praca w tej branży, to spełnienie marzeń wielu osób, ale za tym musi stać również ogromna wiedza i znajomość różnego rodzaju systemów, kodów. Ogólnie znajomość informatyki jest tutaj kluczowa. Taki zawód zazwyczaj jest bardzo dobrze płatny. Tutaj https://jaw.pl/2022/12/jak-doszkalaja-s ... branzy-it/ przeczytacie jak doszkalają się pracownicy branży IT.
kołka

Re: Praca w innym kraju

Post autor: kołka »

Wcale się nie dziwię, że myślisz o takiej decyzji. Jeśli mogę dopytać, to z jaką agencją planujesz wyjechać? Szczerze mówiąc, to ja dobre opinie słyszałam na temat MG SOLUTIONS i jestem ciekawa, czy to właśnie z nimi wyjeżdzasz do pracy.
aabborr

Re: Praca w innym kraju

Post autor: aabborr »

Ja to jednak wam powiem, że o tym myślałam, ale póki co nie próbowałam, ale kto wie, na co się otworze tak naprawdę. Kolejna sprawa, że blog o pracy fajny znalazłam i wiem, że w tym kierunku można naprawdę wiele. Chodzi mi o to, że jednak stres polega na tym, że chce się człowiek podjąć nowej pracy, a jednak coś robić trzeba, prawda?
ODPOWIEDZ