palety na zamówienie

Radzimy, dzielimy się zagwozdkami, pytaniami, opiniami.
łikas311

palety na zamówienie

Post autor: łikas311 »

Witam wszystkich! Na samym początku chciałbym wam wszystkim szczerze polecić firmę KAMPOL jak i ich palety na zamówienie! Są one mega wygodne dla transportu! Można stworzyć sobie palety na potrzeby konkretnych produktów! Potrzebuje teraz rady gdzie znajde taką firmę tylko, że w Londynie. Czekam na komentarze i pozdrawiam!

klucz hakowy
Wieńka

Re: palety na zamówienie

Post autor: Wieńka »

My zamawiamy palety od nich https://pakobud.com.pl/meble-z-palet/ już dobrych kilka lat. Zresztą nie tylko palety bo i skrzynie i kartony. Towar mamy bardzo zróżnicowany, więc szukaliśmy od zawsze dostawcy, który ma wszystko, dzięki czemu robimy jedno pełne duże zamówienie, bez rozdrabniania się na kilka sklepów czy hurtowni
Michał Zduń

Re: palety na zamówienie

Post autor: Michał Zduń »

Jeżeli pracujecie w takiej branży w, której trzeba non stop zamawiać palety to ja mogę polecić bardzo dobrą firmą. Firma http://palety.katowice.pl/oferta.html Gitterbox - Polskie Składy Palet oferuję sprzedaż palet na wymiar pod zamówienia specjalne oraz wygodne kosze gitterbox, opakowania drewniane i nadstawki paletowe. Polecam zapoznać się z oferta tej firmy bo mają bardzo dobre ceny.
przemysławk

Re: palety na zamówienie

Post autor: przemysławk »

Jeśli chodzi o używane palety, ale również i te na zamówienie to mogę polecić współpracę z firmą https://flexipal.com/ która produkuje wszystkie typy drewnianych palet obecnie dostępnych na rynku więc można dostosować sprzęt do swojego typu działalności. Dotrzymują terminów i oferują wysoki poziom obsługi swoich klientów. To profesjonalna firma z doświadczeniem na międzynarodowym rynku. Jeśli chodzi o używane palety, ale również i te na zamówienie to mogę polecić współpracę z firmą https://flexipal.com/ która produkuje wszystkie typy drewnianych palet obecnie dostępnych na rynku więc można dostosować sprzęt do swojego typu działalności. Dotrzymują terminów i oferują wysoki poziom obsługi swoich klientów. To profesjonalna firma z doświadczeniem na międzynarodowym rynku.
ODPOWIEDZ