Obróbka metali

Radzimy, dzielimy się zagwozdkami, pytaniami, opiniami.
Żabi

Obróbka metali

Post autor: Żabi »

Gdzie w dobrej cenie kupię uchwyty narzędziowe? Zależy mi naprawdę na dobrej jakości i fajnie, jakby było to sklep online, bo ciągle brakuje mi czasu i chciałbym to po prostu zamówić z dostawą do firmy.
miń

Re: Obróbka metali

Post autor: miń »

Obróbką metali zajmuje się dla nas firma ALLTS http://allts.pl/oferta-alias/obrobka-stali z Łężyc. Jeżeli potrzebujecie świetnej jakości produktów, firmy, która zna się na tym, co robi, jest rzetelna, terminowa i faktycznie można się z nią bez problemu dogadać i omówić szczegóły zamówienia, to zdecydowanie powinniście skorzystać z ich usług. Ceny mają konkurencyjne, niewątpliwie są godni polecenia.
koeń

Re: Obróbka metali

Post autor: koeń »

Wykonanie obróbki metali zawsze zlecamy zewnętrznie, a dokładniej zlecamy obróbkę ze skrawaniem, firmie Alum-Tech z Rogoźna https://www.alum-tech.pl/. Ich oferta jest kompleksowa, mają szeroki zakres usług. To bardzo dobra, rzetelna firma ślusarska, która ma doświadczenie, posiadają kompetentnych fachowców, którzy szczegółowo i w terminie realizują nasze zamówienia, nigdy nas nie zawiedli, polecam.
kliż

Re: Obróbka metali

Post autor: kliż »

Obróbką metali zajmuje się dla nas firma Alins w Łabiszynie http://www.alins.pl/uslugi. To im zlecamy tego typu prace, są niezawodni, zlecenia wykonują terminowo, dbają nawet o najmniejsze szczegóły. Mają szeroki zakres usług, z których warto skorzystać. Współpracujemy z nimi już kilka lat i na przestrzeni czasu jakość ich produktów wciąż jest na takim samym, wysokim poziomie, polecam ich serdecznie.
urwiś

Re: Obróbka metali

Post autor: urwiś »

Ja bardzo sobie chwalę obróbkę laserem. Korzystałem z niej na budowie a widziałam że jest nawet dostępna online pod tym adresem http://ciecielaser.pl/ciecie-laserowe-blach/. Niesamowita precyzja i jakość, polecam sprawdzić
Mattiż

Re: Obróbka metali

Post autor: Mattiż »

Jakiś czas temu szukałem firmy, której będę mógł zlecić precyzyjna obróbkę CNC i na na mojej drodze stanęła firma https://zetek.pl/kontakt/ z Wieliczki. Dobrze, że ich znalazłem bo już miałem wątpliwości, że kogoś tak dobrego znajdę. Firma oferuję profesjonalne usługi, posiada profesjonalny park maszynowy i zatrudnia samych wykwalifikowanych ludzi. Od samego początku byłem spokojny o jakość wykonanego zlecenie.
Mańko

Re: Obróbka metali

Post autor: Mańko »

Jak zajmujesz się obróbką metali to warto mieć w swojej ofercie takie urządzenie jak szlifierka cnc https://www.metalteam.pl/oferta/obrabia ... plaszczyzn . Polecam Szlifierka to narzędzie używane do szlifowania złożonych kształtów i otworów, gdzie wymagany jest najwyższy stopień dokładności i wykończenia. Optymalna, wielofunkcyjna konstrukcja o wysokiej jakości zapewnia trwałość i długotrwałą użyteczność. Warto mieć takie urządzenie. Polecam
dreeams

Re: Obróbka metali

Post autor: dreeams »

urwiś pisze: 31 sty 2021, 19:04 Ja bardzo sobie chwalę obróbkę laserem. Korzystałem z niej na budowie a widziałam że jest nawet dostępna online pod tym adresem http://ciecielaser.pl/ciecie-laserowe-blach/. Niesamowita precyzja i jakość, polecam sprawdzić
Warto dodać, że w obróbce blach mamy różne techniki. Niektóre pozwalają na spore wykonawstwo, inne nadają się do zadań specjalnych. Przykładem może być cięcie plazmą oferowane przez Unihut https://unihut.pl/ . Dzięki takim pracom można podziałać na różnego grubości blachach, zwłaszcza tych ocynkowanych.
Michał Wroński

Re: Obróbka metali

Post autor: Michał Wroński »

W zeszłym roku potrzebowałem można powiedzieć na już zagniatarki Variobend bo niestety poprzednia maszyna miała już swoje lata. Dobrze, że mój znajomy również działa w tej branży i polecił mi firmę w, której będę mógł taką maszynę zamówić. Firma POL-SVER https://polsver.pl/ przyjęła zlecenia z dnia na dzień i powiem wam, że maszyna świetnie się sprawdza i dużo lepiej niż jej stara poprzedniczka. Warto zaznaczyć, że firma w swojej ofercie ma maszyny nowe i używane.
sweeenio

Re: Obróbka metali

Post autor: sweeenio »

Widzicie, jak dla mnie cięcie blach laserem to jakaś trudna usługa i ja na razie jestem zdania, że dobrze jest co nieco w tym względzie powiedzieć. Na pewno odpowiednia placówka będzie trochę kosztować. ale jednak lepiej płacić za jakość., niż za ilość,. prawda?
ODPOWIEDZ