Kredyt a spadek

Radzimy, dzielimy się zagwozdkami, pytaniami, opiniami.
Żaneta

Kredyt a spadek

Post autor: Żaneta »

Zawsze zastanawiały mnie sprawy dziedziczenia długów, na szczescie w mojej rodzinie nie było jeszcze takiej sytuacji, bo ale jak to mówią dobrze tam, gdzie nas nie ma... Jeżeli macie też takie wątpliwości jak ja, kto dziedziczy kredyt https://zyciebezkredytu.pl/dziedziczeni ... -frankach/ Warto zapoznać sie z artykułem i uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania.
Weruś

Re: Kredyt a spadek

Post autor: Weruś »

Takie sprawy spadkowe, prowadzi ta kancelaria https://kancelaria-kopko.pl/adwokat-spa ... we-sprawy/. Pomogą Ci się uporać z całą drogą prawą, jeśli chodzi o spadek. Jeśli nie jesteś pewna, czy jest Ci potrzebna pomoc prawna, to i tak radzę się z nimi skontaktować. Ponieważ coś co dla Ciebie może wydawać się oczywiste, dla sądu nie koniecznie takie może być i wtedy zaczynają się schody.
głodek

Re: Kredyt a spadek

Post autor: głodek »

Śmiało pytaj u mec. Cejrowskiego, na https://cejrowski.pl/ masz namiary - to jeden z najlepszych prawników specjalizujących sie w spadkach i kwestiach z nimi związanych- porozmawiaj, oceni Twoje szanse i podejmie się pewnie prowadzenia sprawy - trudne są dla niego wyzwaniem, któremu sprosta
tómaszek

Re: Kredyt a spadek

Post autor: tómaszek »

Przy sprawie spadkowej nie mieliśmy ochoty dogadać się z bratem dlatego zrobił to za nas prawnik z kancelarii De Iure Łukasza Robaszkiewicza co znacznie ułatwiło i przyspieszyło cały proces. Wszelkie formalności jak i uczciwy podział majątku zleciliśmy kancelarii dlatego, jak na braci przystało, sprawiedliwie rozwiązaliśmy sprawę.

dwuteowniki ceny
adżela

Re: Kredyt a spadek

Post autor: adżela »

No właśnie, z tego, co wiem, to jeśli biorąc kredyt z takim https://doradcafinansowy-lodz.pl/eksper ... wy-zgierz/ pośrednikiem, zaznaczyliście ubezpieczenie, to najpewniej nikt po śmierci nie będzie musiał tego spłacać. Co innego, jeśli tego nie zaznaczyliście, to problem. Ogólnie wydaje mi się, że warto takie biura angażować. To lepsze ,niż pożyczanie na chybił-trafił.
miłosz

Re: Kredyt a spadek

Post autor: miłosz »

Warto skontaktować się ze sprawdzoną kancelarią jaką jest https://ekancelaria.tv/ . Świadczą oni doskonałe porady online. Pracują tutaj prawnicy z wieloletnim doświadczeniem, więc porada jaką otrzymacie będzie na pewno bardzo skuteczna, dodatkowo cena za taką usługę jest niska.
Igła

Re: Kredyt a spadek

Post autor: Igła »

Dobrze, że w spadku nie przejmujecie kredytu we frankach :) chociaż teraz to i tak już jest lepiej, bo pojawiły się nowe ustalenia w tej sprawie. Bank bnp kredyt hipoteczny może unieważnić, jeżeli zgłosimy się do nich z prawnikiem. Wystarczą odpowiednie podstawy prawne.
Maria Woś

Re: Kredyt a spadek

Post autor: Maria Woś »

A jeśli w masie spadkowej znajduje się nieruchomość, to może warto też zasięgnąć opinii prawnika, najlepiej takiego, który specjalizuje się w nieruchomościach, jak adwokat Łowicz? Warto wszystko dokładnie sprawdzić przed przyjęciem spadku, aby mieć jasność sytuacji i wiedzieć, na co się człowiek decyduje
Robiś

Re: Kredyt a spadek

Post autor: Robiś »

No właśnie, dlatego warto się wszystkiego dowiedzieć od specjalisty z branży który rozwieje wszystkie Wasze wątpliwości. Nam właśnie dlatego pomógł Adwokat nieruchomości który sprawdził mieszkanie od strony nieścisłości prawnych, ale również innych spadkobierców. Lepiej załatwić to raz, a porządnie i co najważniejsze bez późniejszych zmartwień o zawarcie całej transakcji, czy nieotrzymania finansowania ze strony banku. Oby wszystko się udało!
Awatar użytkownika
Lenka
Posty: 106
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:36

Re: Kredyt a spadek

Post autor: Lenka »

Zgadzam się, w przypadku spadku, który jest obciążony finansowo, zawsze warto skorzystać z pomocy specjalistów. Sprawami spadkowymi czy testamentami zajmuje się mecenas http://www.mindykowski.pl/ z okolic Gdańska. Ma duże doświadczenie, dlatego pomoże Wam odrzucić niechciany spadek.
ODPOWIEDZ