Jak wybrać fotelik samochodowy?

Radzimy, dzielimy się zagwozdkami, pytaniami, opiniami.
Awatar użytkownika
klara_69
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2021, 13:34

Jak wybrać fotelik samochodowy?

Post autor: klara_69 »

Cześć wszystkim. Jak sądzicie, czym przede wszystkim powinno się kierować, wybierając fotelik samochodowy dla malucha? Wydaje mi się, że warto wziąć pod uwagę testy fotelików adac, bo to one dają najbardziej wiarygodny pogląd. Chyba że polecacie zwracać uwagę na inne szczegóły?

UWAGA!! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Jaś

Re: Jak wybrać fotelik samochodowy?

Post autor: Jaś »

Przede wszystkim fotelik dla dziecka trzeba kupować w sprawdzonym miejscu. Takim miejscem jest na pewno ten sklep tu https://tulisie.pl/kinderkraft On specjalizuje się w akcesoriach dla dzieci. Ma wiele ciekawych ofert dla najmłodszych. Są też foteliki samochodowe. Musisz zwracać uwagę na to do jakiego wieku dziecko można w nim przewozić, jaka waga i jakie ma zabezpieczenia. Ważne by miał certyfikat europejski. Te foteliki go mają.
violka8

Re: Jak wybrać fotelik samochodowy?

Post autor: violka8 »

Brzmi nieźle, ale ja mam już faworyta, jak chodzi o foteliki :). A dokładnie mam tutaj na myśli model COSMO https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... =JeansC.04 , który ma wzorowe parametry i jest zaskakująco nawet lekki, mimo solidnej konstrukcji.
Zelka

Re: Jak wybrać fotelik samochodowy?

Post autor: Zelka »

U nas dla starszego dziecka używamy zamiennika fotelika czy podkładki a mianowicie pasa Smart Kid Belt. Bardzo dobry, polski wynalazek. Bezpiecznie dzieciak jest przewożony, pas łatwo zapiąc i ma niewielkie rozmiary, co pozwala wszędzie go ze sobą zabrać
ODPOWIEDZ