Bezpieczny dom opieki

Radzimy, dzielimy się zagwozdkami, pytaniami, opiniami.
Awatar użytkownika
Sybilla80
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2020, 19:43

Bezpieczny dom opieki

Post autor: Sybilla80 »

Cześć wszystkim. Na pewno wiele z was dobrze wie, jak trudna jest decyzja o oddaniu członka rodziny do placówki opiekuńczej. Jak myślicie, na co powinniśmy zwracać szczególną uwagę, żeby wybrać bezpieczny dom opieki dla seniorów w Łodzi? Może ktoś z was ma już w tym zakresie jakieś doświadczenie?
Łucja

Re: Bezpieczny dom opieki

Post autor: Łucja »

Sybilla80 pisze: ↑01 kwie 2021, 16:23 Cześć wszystkim. Na pewno wiele z was dobrze wie, jak trudna jest decyzja o oddaniu członka rodziny do placówki opiekuńczej. Jak myślicie, na co powinniśmy zwracać szczególną uwagę, żeby wybrać bezpieczny dom opieki dla seniorów w Łodzi? Może ktoś z was ma już w tym zakresie jakieś doświadczenie?
Jesteśmy już po tym ciężkim wyborze, zdecydowaliśmy się na poszukiwania w prywatnych domach opieki w okolicach Wrocławia. Mają lepsze standardy i są blisko najlepszych palcówek medycznych - Wrocław. Wybór nie był prosty, ale najważniejsze, aby sama osoba starsza czuła się w nim najlepiej. Wybraliśmy ośrodek zdala od centrum, z obawy na ruchliwe ulice, dziadek ma do dyspozycji duży ogrodzony ogród.
ODPOWIEDZ