zarabiać w Internecie

Polecamy strony, serwisy, platformy sprzedażowe. Chcesz się podzielić opinią? Pisz śmiało!
dłxa

zarabiać w Internecie

Post autor: dłxa »

czy możesz zarabiać grając w kasynie?
.
Awatar użytkownika
Paulana4
Posty: 66
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:42

Re: zarabiać w Internecie

Post autor: Paulana4 »

Chętnie spróbuje. Już długo pracuje w jednej pracy, na tym samym stanowisku i chętnie spróbowałabym czegoś innego. Tak najbardziej interesuje mnie praca Żary - sprawdź nowe oferty jak też czegoś dla siebie szukasz to porozglądaj się po internecie, ofert jest całkiem sporo.
Żurom

Re: zarabiać w Internecie

Post autor: Żurom »

Tak naprawdę jest to możliwe i właśnie w głównej mierze w taki sposób pracuję freelancerzy. Od razu chciałbym każdemu polecić bardzo ciekawy artykuł https://odfreelancera.pl/praca-w-coworkingu-czy-w-domu/ gdyż faktycznie sam wybór miejsca pracy jest ważny. Ja się jeszcze do końca nie zdecydowałem.
Wieńko

Re: zarabiać w Internecie

Post autor: Wieńko »

Jako kierowca nie widzę siebie teraz za biurkiem...dla mnie liczyć się jednak stała praca, z pewnym wynagrodzeniem co miesiąc. Nie lubię takich półśrodków. Mam rodzinę na utrzymaniu i o nich musze myśleć. Zreszta nie narzekam na pracę tutaj w imex logistics https://imex-logistics.pl/Praca.html zarobki sa całkiem ok, do tego zdarzy się jakaś premia za wynik. No i ludzie. Zespół jest naprawde super zorganizowany. Pracuje się razem, robota idzie szybciej na załadunkach
ODPOWIEDZ