PozyczKase.pl - rankingi pożyczek

Polecamy strony, serwisy, platformy sprzedażowe. Chcesz się podzielić opinią? Pisz śmiało!
Kingalos

PozyczKase.pl - rankingi pożyczek

Post autor: Kingalos »

Witam wszystkich serdecznie!

Chciałabym przedstawić stronę PozyczKase. Strona ta to swoisty magazyn finansowy posiadający w swojej treści rankingi pożyczek przez internet oraz opinie różnych pożyczkodawców. Z informacji tam zawartych wynika, że ostatnio sporą popularnością cieszą się pożyczki na 500 plus bez sprawdzania baz. Jest to oczywiście spowodowane przez rządowy program 500+. Pożyczki te cechuje to, że można je wziąć na podstawie dochodu w ramach tego programu. Jest to dla niektórych dobra opcja na wsparcie swojego budżetu domowego. Polecam zapoznać się z całą stroną wraz z rankingami poszczególnych chwilówek.
uligua

Re: PozyczKase.pl - rankingi pożyczek

Post autor: uligua »

Dla mnie doradca kredytowy Katowice https://silesiafinansuje.pl/ to ktoś, to może więcej. Jak sama chcę wziąć kredyt, to mogę mieć po prostu małą działalność i zero stresu, ale jak już mam pomyśleć o tym, co jest dla mnie na większe wydatki, to powiem Wam, że warto szukać i nie kombinować. Dla mnie największym problemem jest po prostu zaufanie w kredytodawców.
Bankier

Re: PozyczKase.pl - rankingi pożyczek

Post autor: Bankier »

Wskaźniki referencyjne to nie tylko suche cyfry, ale klucz do zrozumienia polityki pieniężnej kraju. Dla tych, którzy chcą zgłębić ten temat, polecam artykuł dostępny pod adresem https://rdn.pl/194446/nbp-o-zamianie-ws ... encyjnych/ i osobiście jestem ciekaw, jakie będą faktyczne konsekwencje dla gospodarki
Romek29

Re: PozyczKase.pl - rankingi pożyczek

Post autor: Romek29 »

Ja na tą chwilę rozglądam się za kredytem mieszkaniowym. Zrobiłem już wstępny research i pod adresem: https://concash.pl/blog/kredyt-na-miesz ... go-uzyskac znalazłem ciekawy wpis na ten temat. Myślę, że teraz jestem świetnie przygotowany do wzięcia tego kredytu.
ODPOWIEDZ