Portal o ksiązkach

Polecamy strony, serwisy, platformy sprzedażowe. Chcesz się podzielić opinią? Pisz śmiało!
Daź

Portal o ksiązkach

Post autor: Daź »

Znacie jakiś ciekawy Portal z książkami? Z nowościami książkowymi, recenzjami?
uśka

Re: Portal o ksiązkach

Post autor: uśka »

Portalu o ksiażkach nie znam. Ale mam dobrą księgarnię internetową w niej ciekawy wybór książek. Mi ostatnio spodobała się ta propozycja tu https://www.taniaksiazka.pl/goraca-gwia ... 51867.html To ksiązka przy której można się zrelaksować a też wzruszyć. Co ważne każda książka jest streszczon, a często też znajdują się opinie o niej czytelników. Dzieki temu łatwiej podjać decyzję o kupnie.
hanuś

Re: Portal o ksiązkach

Post autor: hanuś »

Takiego konkretnego portalu o książkach to nie znam ale na stronie My-V znajdziesz taki wpis jakie książki warto czytać, jest to portal dla kobiet, sa tam przerózne tematy, ale tez właśnie widziałam poradnik o książkach. ja tam często zaglądam, znajduje ciekawe tematy dla mnie.
Ćwiek

Re: Portal o ksiązkach

Post autor: Ćwiek »

W sumie samo znalezienie odpowiednich informacji czy artykułu jest czymś niezwykle ważnym więc moim zdaniem fajnie jest znać kilka stron. W moim przypadku jest tak, że ja najczęściej odwiedzam portal https://smartix.pl/ gdyż wiem, że w nim bez problemów znajdę właśnie wiele ciekawych porad.
muranka

Re: Portal o ksiązkach

Post autor: muranka »

a portal instytutu adama mickiewicza znacie? ja stamtad dowiedzialam sie o swietnym festiwalu z okazji rocznicy urodzin mojego ulubionego pisarza https://culture.pl/pl/wydarzenie/glos-l ... cu-wiednia - dodatkowo na culture.pl jest masa ciekawostek i nawet podcasty ktore warto przesluchac :)
Marekkk

Re: Portal o ksiązkach

Post autor: Marekkk »

Jeśli szukacie portalu, na którym znajdziecie recenzje najnowszych książek, felietony na różne tematy związane z czytelnictwem i rankingi, to zerknijcie na https://przeczytane.net
ODPOWIEDZ