Pomnik

Polecamy strony, serwisy, platformy sprzedażowe. Chcesz się podzielić opinią? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
viktoria34
Posty: 3
Rejestracja: 29 cze 2020, 14:13

Pomnik

Post autor: viktoria34 »

Zamówili pomnik zmarłej żony, zrobili wszystko szybko i sprawnie w ciągu miesiąca, wszyscy krewni są bardzo szczęśliwi i zadowoleni z pieniędzy, a także zrobili zniżkę na produkcję i instalację. Wielkie dzięki dla artysty portret na pomniku jest tylko jeden do jednego https://nagrobki-polskie.pl/nagrobki-w-sochaczew/.
Awatar użytkownika
viktoria34
Posty: 3
Rejestracja: 29 cze 2020, 14:13

Re: Pomnik

Post autor: viktoria34 »

viktoria34 pisze: ↑29 cze 2020, 14:14 Zamówili pomnik zmarłej żony, zrobili wszystko szybko i sprawnie w ciągu miesiąca, wszyscy krewni są bardzo szczęśliwi i zadowoleni z pieniędzy, a także zrobili zniżkę na produkcję i instalację. Wielkie dzięki dla artysty portret na pomniku jest tylko jeden do jednego https://nagrobki-polskie.pl/nagrobki-w-sochaczew/.
Muszę powiedzieć, że moi znajomi również zamówili u nich pomnik i byli zadowoleni
pel

Re: Pomnik

Post autor: pel »

Moja babcia poprosiła mnie, bym pomogła jej z załatwieniem i wykonaniem nowego pomnika dla dziadka. Znalazłam dobrą firmę, która zajmuje się takimi rzeczami, czyli pracownię kamieniarką Grzelińscy https://www.pracowniakamieniarska.pl/of ... i-podwojne w Rożno-Parcelach, która pracuje na terenie woj. kujawsko-pomorskiego. Oni szybko zabrali się do roboty, co doceniam, bo widać było, ze nie próżnują. Mają doświadczenie w branży, bez problemu zajęli się wykonaniem kamiennego podwójnego nagrobka i wykonali przy tym kawał dobrej roboty. Cenowo wyszło korzystnie.
birdo

Re: Pomnik

Post autor: birdo »

Jak juz mowa o pomniku, to ostatnio dowiedziałam się, że pogrzeb świecki https://pogrzebymortis.pl/pogrzeb-swiecki/ to forma pożegnania, która nie zawiera elementów religijnych, co pozwala na dostosowanie ceremonii do indywidualnych przekonań zmarłego i jego bliskich. Taka ceremonia często opiera się na wspomnieniach o życiu zmarłego oraz muzyce, która miała dla niego szczególne znaczenie. Co o tym uważacie?
ODPOWIEDZ