podręczniki szkolne

Polecamy strony, serwisy, platformy sprzedażowe. Chcesz się podzielić opinią? Pisz śmiało!
patryćja

podręczniki szkolne

Post autor: patryćja »

Jeśli macie problem aby kupić podręczniki szkolne to mogę polecić stronę https://livro.pl/podreczniki-szkolne mają dobre zaopatrzenie i szybko realizują zamówienia. Sama korzystam już długi czas i jestem jak najbardziej zadowolona.
dawiduś

Re: podręczniki szkolne

Post autor: dawiduś »

Kupiłam dla mojego dziecka podręczniki przygotowujące do matury . Znalazłam je w tym sklepie tutaj https://www.taniaksiazka.pl/t/repetytorium-maturalne . Postawiłam na język angielski " Repetytorium maturalne z języka angielskiego " .Posiadają one poziom podstawowy i rozszerzony.
kaśka9

Re: podręczniki szkolne

Post autor: kaśka9 »

Księgarnia internetowa Tantis też ma w swojej ofercie bardzo duży wybór podręczników szkolnych. Są to między innymi specjalistyczne podręczniki do biologii: https://tantis.pl/serie/biologia-na-czasie-865 . U nich wszystko zamówisz wygodnie, bez wychodzenia z domu. Warto zapoznać się z tą ofertą.
Awatar użytkownika
Paulana4
Posty: 66
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:42

Re: podręczniki szkolne

Post autor: Paulana4 »

Tych dzieci noszą zdecydowanie za dużo według mnie, ale co zrobić, nauczyciele mają takie wymagania i dzieci muszą nosić. Niektóre rzeczy mogą zostać na szczęście w szafkach szkolnych. Kompletując wyprawkę szkolną i wiele innych rzeczy trzeba kupić, Może tak i sklep https://www.51015kids.eu/chlopiec/pleca ... i-piorniki wam się przyda. Mają u świetne plecaki, piórniki.
ODPOWIEDZ