ogrzewanie

Polecamy strony, serwisy, platformy sprzedażowe. Chcesz się podzielić opinią? Pisz śmiało!
baśka

ogrzewanie

Post autor: baśka »

Cześć. Czym ogrzewacie u siebie w domu? Ja niedawno postawiłam na bardzo dobry pellet, który kupuje u http://www.maximer.pl/ . Pellet jest najwyższej jakości, a do tego cena jest bardzo zachęcająca. No i możemy zaoszczędzić, ponieważ nie musimy często zamawiać opału.
pawełjakiemczuk

Re: ogrzewanie

Post autor: pawełjakiemczuk »

U siebie zdecydowałem się na rozwiązanie w postaci ogrzewania podłogowego, które dla mnie jest najbardziej optymalną z dostępnych na rynku opcji. Do realizacji ściągnąłem specjalistyczną firmę Grund która wzięła na siebie projekt i montaż instalacji. Wykonane profesjonalnie i bez dodatkowych kosztów.

https://bcg-wholesalers.com/composter-choices-compost-bins/
vóx

Re: ogrzewanie

Post autor: vóx »

A co powiecie na to, żeby do ogrzewania montować także specjalistyczne pompy cyrkulacyjne, które pozwolą zwiększyć wydajność ogrzewania? Mi się to wydaje normalną sprawą, ale jeśli jesteście w stanie coś innego poradzić, to ja się chętnie dowiem. Bo wiecie, jak już mam coś od stóp do głów montować, to moim zdaniem lepiej się do tego przyłożyć.
Awatar użytkownika
Marcellus
Posty: 123
Rejestracja: 27 wrz 2019, 10:07

Re: ogrzewanie

Post autor: Marcellus »

Odpowiednie ogrzewanie pozwala na komfort na wysokim poziomie we własnym domu w okresie jesienno-zimowym. Osobiście polecam pompy ciepła. Są energooszczędne i bardzo skuteczne w działaniu. Na stronie https://fonko.pl/ można znaleźć kontakt do firmy, która zamontuje u was takie urządzenie.
baca

Re: ogrzewanie

Post autor: baca »

Tutaj https://epellety.pl sobie zerknijcie. Mają tam ciekawy asortyment. Między innymi znajdziecie tam pellet Lava, który od lat trzyma te same parametry. Jest to dobre, bo nie trzeba regulować pieca. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie. Należy stawiać na jakość i ekologiczne rozwiązania, aby zadbać o środowisko.
imho

Re: ogrzewanie

Post autor: imho »

baśka pisze: 14 cze 2021, 17:21 Cześć. Czym ogrzewacie u siebie w domu? Ja niedawno postawiłam na bardzo dobry pellet, No i możemy zaoszczędzić, ponieważ nie musimy często zamawiać opału.
Oczywiście, sami również zmieniliśmy piec, mieliśmy takiego typowego śmieciucha, na wszystko. Obecnie mamy już ekologiczny piec na pellet. Sam pellet również odpowiednio dobieramy, korzystamy przy tym ze wskazówek z tego artykułu: https://www.drewniacy.pl/artykul/jak-wy ... wny-119631 One są bardzo przydatne, polecam je serdecznie.
ODPOWIEDZ