odkurzacz

Polecamy strony, serwisy, platformy sprzedażowe. Chcesz się podzielić opinią? Pisz śmiało!
gośka

odkurzacz

Post autor: gośka »

Cześć. Zastanawiałam się nad zakupem nowego odkurzacza, by sobie ułatwić trochę sprzątanie postanowiłam wybrać bezprzewodowy odkurzacz roomba. jestem pod dużym wrażeniem, ponieważ odkurza perfekcyjnie i co ważne mam teraz bardzo dużo czasu dla siebie.
Emilka

Re: odkurzacz

Post autor: Emilka »

Moim zdecydowanym faworytem ze wszystkich odkurzaczy jakie miałam jest irobot roomba combo. Nie ma lepszej opcji, niż siedzenie i czytanie książki, kiedy robot sam sprząta ;) Zdecydowanie polecam osobom, które mają zwierzęta. Świetnie sprząta sierść z podłogi i dywanu. jest to robot odkurzająco-mopujący, więc też podłoge umyje ;)
zuźka

Re: odkurzacz

Post autor: zuźka »

Zanim kupiłam swojego robota sprzątającego to jeszcze chciałam trochę więcej informacji zdobyć na jego temat. W artykule https://teletraffic.pl/roboty-sprzataja ... nwestowac/ zobaczyłam jak wiele mają zalet tego typu odkurzacze i powiem wam, że już po kilku dniach postanowiłam kupić taki sprzęt, naprawdę warto
Rychu

Re: odkurzacz

Post autor: Rychu »

Automatyczne odkurzacze stały się popularnym rozwiązaniem w wielu domach, oferując wygodę i oszczędność czasu. Zaletą tych urządzeń jest ich zdolność do pracy w naszej nieobecności, co oznacza, że możemy wrócić do czystego domu bez konieczności wkładania własnego wysiłku. Jednakże, ich skuteczność może być ograniczona na niektórych powierzchniach lub przy większych zanieczyszczeniach. Szczegółowa analiza zalet i wad robotów sprzątających znajduje się tutaj https://www.portalpomorza.pl/artykul/59 ... odkurzaczy i warto zastanowić się nad tym, czy taka inwestycja będzie odpowiednia dla naszych indywidualnych potrzeb.
ODPOWIEDZ