JOGA WROCŁAW

Polecamy strony, serwisy, platformy sprzedażowe. Chcesz się podzielić opinią? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
krystek3
Posty: 21
Rejestracja: 23 mar 2020, 12:14

JOGA WROCŁAW

Post autor: krystek3 »

Centrum Jogii we Wrocławiu Namaste.
Zajęcia dla początkujących, zaawansowanych, dzieci oraz kobiet w ciąży.
Cennik i plan zajęć: https://joganamaste.pl/
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 18
Rejestracja: 20 sty 2020, 10:14

Re: JOGA WROCŁAW

Post autor: Aligru »

Teraz można tez ćwiczyć online wiele ośrodków udostępnia zajęcia przez internet. Polecam zajrzeć tutaj: http://www.echo24.tv/artykul/joga-w-kob ... zdego-8236
Awatar użytkownika
kropka
Posty: 67
Rejestracja: 07 mar 2020, 9:23

Re: JOGA WROCŁAW

Post autor: kropka »

tak, ja też próbuję ale brakuje mi konsekwencji w działaniu

automaty vendingowe
maracuja
Posty: 26
Rejestracja: 10 gru 2019, 10:16

Re: JOGA WROCŁAW

Post autor: maracuja »

Może na początek poczytaj coś na ten temat, albo idź tam gdzie jest joga dla początkujących i nie zniechęcaj się tak od razu, najważniejsze to zrobić pierwszy krok a potem idzie już dużo łatwiej. Pamiętaj że warto stworzyć sobie takie warunki, dzięki którym sama praktyka będzie przyjemniejsza. Możesz na przykład zapalić świece czy kadzidełko, wyłączyć telefon, zasłonić zasłony etc
EMIŚKa

Re: JOGA WROCŁAW

Post autor: EMIŚKa »

maracuja pisze: ↑01 wrz 2020, 12:48 Może na początek poczytaj coś na ten temat, albo idź tam gdzie jest joga dla początkujących i nie zniechęcaj się tak od razu, najważniejsze to zrobić pierwszy krok a potem idzie już dużo łatwiej. Pamiętaj że warto stworzyć sobie takie warunki, dzięki którym sama praktyka będzie przyjemniejsza. Możesz na przykład zapalić świece czy kadzidełko, wyłączyć telefon, zasłonić zasłony etc
Polecam spróbować początkowo zajęść w dobrej szkole jogi, dobrzy instruktorzy potrafią naprawdę zaczepić w tobie to coś jeżeli zajęcia są wyczerpująco ciekawe i faktycznie czujesz po nich się świetnie. Ja joge zaczęłam w Warszawie w szkole Joga Balans, teraz nie wyobrażam sobie bez niej życia. A wystarczyło mi tylko kilka zajęć, aby złapać bakcyla.
ODPOWIEDZ